Kleeman jaunais drupinātājs – kompakts un ražīgs

Kompānija Wirtgen regulāri papildina savu produktu klāstu ar jaunām iekārtām un tehnoloģijām, kas ļauj strādāt vēl kvalitatīvāk, ražīgāk un vienlaikus ekonomiskāk.

 

Tāds ir arī viens no zīmola Kleemann jaunākajiem izstrādājumiem - kāpurķēžu drupinātājs MOBICAT 110 Z EVO. Šīs iekārtas galvenās priekšrocības ir kompaktie izmēri, ātra uzstādīšana un viegla transportēšana, kas to padara ideāli piemērotu mobilai lietošanai.

Ar padeves ātrumu līdz 300 t/h, drupinātājs MOBICAT 110 Z EVO uzrāda vienu no labākajiem veiktspējas un efektivitātes rādītājiem savā klasē. Ievērojama izmēra padeves bloks, nepārtraukta padeves sistēma (CFS) un drupināšanas līmeņa kontrole garantē optimālu jaudas izmantošanu bez pārtraukumiem. Iekārtas ražīguma līmenis palielināts arī pateicoties pirmreizējais šķirošanai. Atsevišķs dubultais klājums ar pirmreizējās šķirošanas filtriem veic šķirošanu ar svārstīgām kustībām. Šāda tehnoloģija samazina iekārtas nodilumu un nodrošina augstākas kvalitātes galaproduktu, kā arī demonstrē efektīvu veiktspēju.

Pateicoties kompaktajiem izmēriem un vieglajai konstrukcijai, modelis MOBICAT 110 Z EVO ir mobils un ērti pielāgojams darbam ierobežota teritorijā. Integrētās bunkura sienas un salokāmie sānu konveijeri ļauj iekārtu īsā laikā uzstādīt un viegli sagatavot darbam. Papildu tam iekārta aprīkojama ar augstas veiktspējas magnētisko atdalītāju (separatoru). Tas paceļams vai nolaižams ar hidraulikas palīdzību, kas neļauj bloķēties drupināmā materiāla plūsmai. Ja iekārta tiek izmantota blīvi apdzīvotās teritorijās, drupinātāju ieteicams aprīkot ar smidzināšanas sistēmu putekļu apjoma samazināšanai. 

Modelis MOBICAT 110 Z EVO lepojas ar lietotājam īpaši draudzīgu dizainu un tam piešķirts Vācijas dizaina apbalvojums kategorijā „Transporta un sabiedriskais dizains”. Tas apliecina iekārtas inovatīvo dizainu un arvien pilnveidoto drošību. 

http://www.kleemann.info/en/

http://www.wirtgen.lv/lv/

 

 

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Keramiskais vai metāla siltinātais dūmvads (guļbūve) https://t.co/ydls4LHsyK
About 2 hours ago
Četru ceļu vārsts un termogalvas https://t.co/pjxvvOun5B
About 3 hours ago
Re: Keramiskais vai metāla siltinātais dūmvads (guļbūve) https://t.co/1z9tz2VSv6
About 4 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker