Atjaunojiet betona bruģi pie savas mājas!

 

Ar dārza betona bruģi noklāts laukums un celiņi ir ikvienas mājas vizītkarte. Ir labi, ja bruģētais laukums ir pievilcīgs, tīrs un svaigs. Diemžēl ar laiku betona bruģis nolietojas un nosmērējas, sāk izskatīties noplucis un neizteiksmīgs. Viena no iespējām ir betona bruģi NOMAINĪT, taču nesalīdzināmi vienkāršāk un lētāk ir to ATJAUNOT!

 

Izmantojot Tikkurila ūdens bāzes bruģa beici PATIO KIVIKUULLOTE, var viegli un ātri atjaunot vecu dārza betona bruģi un plāksnes. Bruģa beice dziļi iesūcas virsmā, atsvaidzinot un aizsargājot bruģakmeni. PATIO KIVIKUULLOTE izlīdzina un padziļina bruģakmeņu toni, atjaunojot to sākotnējo izskatu. Bruģa beici uzklāj ar otu, rulli vai mugursomas tipa izsmidzinātāju. Izmantojot izsmidzinātāju, lai nodrošinātu beices dziļāku iesūkšanos bruģakmens virsmā, apstrādi ieteicams pabeigt ar otu vai rulli. Tādējādi beice iesūksies bruģakmenī pilnībā, neveidojot uz virsmas slidenu plēvi un nemainot sākotnējo izskatu.

PATIO KIVIKUULLOTE ir paredzēta gan netonētu (pelēka betona) dārza bruģakmeņu un plākšņu, gan rūpnieciski tonētu bruģakmeņu un plākšņu atjaunošanai. Beici var tonēt, izvēloties vienu no vienpadsmit PATIO toņu kartes toņiem.

PATIO KIVIKUULLOTE nav piemērota jaunam dārza bruģim vai virsmām ar nepietiekamu absorbētspēju, piemēram, skalotam betonam vai dabīgam akmenim.

Šie norādījumi palīdzēs paveikt darbu kvalitatīvāk:

  • Attīriet betona bruģi un plāksnes no netīrumiem un sūnām, nomazgājot tās ar augstspiediena ūdens strūklu. Ja plāksnes ir ļoti netīras, ieteicams izmantot Tikkurila mazgāšanas līdzekli TEHOPESU (skatīt lietošanas instrukciju).
  • Lai iegūtu vēlamo toņa intensitāti un noteiktas kvalitātes pārklājumu, beici pirmajai kārtai, ir jāatšķaida līdz 50% apmērā (2 daļas PATIO KIVIKUULLOTE, 1 daļa ūdens). Patēriņš: 4–8 m2/l. Iepakojumi: 0,9 l; 2,7 l vai 9 l.
  • Vispirms ieteicams uzklāt izmēģinājuma kārtu. Beici nevajadzētu klāt biezā slānī.
  • Uzklājiet beici ar otu, rulli vai izsmidzinātāju vienu vai divas reizes.
  • Izmantojot izsmidzinātāju, ieteicams apstrādi pabeigt ar otu vai rulli, lai beice dziļāk iesūktos bruģakmenī.
  • Izmantojot ar ūdeni atšķaidītu beici, var ātri atjaunot ar bruģa beici PATIO KIVIKUULLOTE jau iepriekš apstrādātas akmens plāksnes.

Papildinformācija un toņi: http://www.tikkurila.lv/apdares_kr_sas/produkti/patio_kivikuullote

 

 

Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila

 

Līdzīgi raksti


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Cik droši likt 100 l boileri pie reģipša+betona sienas? https://t.co/Tm7YyDrpnN
About 4 hours ago
Re: Gaiss-gaiss siltumsūknis https://t.co/veOPx5r8dg
About 4 hours ago
Re: Gaiss-gaiss siltumsūknis https://t.co/IAzKbR9Aae
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...
Top.LV
eXTReMe Tracker