UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

septiķis
Autors: Daniels ()
Datums: 11/09/2019 13:27

Sveicināti,

sakiet lūdzu, kā atrisināt notekūdeņu problēmu vasarnīcā ar augstu gruntsūdens līmeni

Saulkrastu būvvalde diez vai dos atļauju septiķa ierīkošanai, attīrīšanas iekārta - ja dzīvo tikai pa vasaru - iznāk padārgi, hermētiskā ūdens tvertne - ar dušām, tualeti u.c. ātri aizpildīsies

kanalizācijas vasarnīcās nav, viss iet zemē. it kā varētu pirkt bioloģiski noārdāmos mazgāšanas līdzekļus un gaidīt varbūt nākotnē izveidos kanalizāciju?!

Paldies

Re: septiķis
Autors: zxc ()
Datums: 20/09/2019 09:33

Saulkrastos tā pat kā visur citur uz konkrētu apgabalu jābūt izdotam nolikumam, ko tur drīkst darīt un ko nedrīkst, nevis jāmeklē atļaujas. Tātad, ja pats nevar sameklēt i-netā, tad ej uz būvvaldi. Viņiem ir tev jākonsultē šajos jautājumos. Piem. Ķekavas būvvaldē ir ļoti adekvāts un laipns cilvēks. Visu paskaidro un ņem info ārā no nolikuma, nevis kaut ko safantazē, jo katram zemes gabalam var būt cits nolikums.
Septiķis ir zaraza, kuru vajadzētu iznīdēt. Kā tev liekas, privātmāju rajonos, kur nav pievilts ūdens, ko tie civlēki patērē uzturā? Ar 90% garantiju, ka to pašu ūdeni, kuru paši un kaimiņi nolaiž podā, ja ir uzlikuši sev septiķi. Tāpēc šobrīd jau lielākā daļa pašvaldību aizliedz septiķus, kur neplānojas pievilkt ūdens vadu un vēl kaut ko runā arī par jau esošo septiķu aizliegšanu. Bioloģiskā attīrīšana der tikai tad, ja tu tur uz vietas dzīvo, jo par to ir jārūpējas kā par vēl vienu ģimenes locekli. Izsmeļamai akai nav ne vainas. 1x mēnesī izsūc un problēma atrisināta un arī neesi sačakarējis gruntsūdeņus. Ir vietas, kur gruntsūdens tik tīrs, ka var dzert nefiltrētu un tas jau ir zelta vērtībā pierīgas purvājā.Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
3yEPv

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727