UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kur pasūtīt spāres?
Autors: binary (90.139.211.---)
Datums: 10/09/2019 21:34

Tas fingerjoint lielu uzticību nerada. Nēnu skaidrs, ka tā savienojuma kvalitāte atkarīga no izpildījuma un izmantotajiem materiāliem, bet šķiet, ka esmu redzējis arī "sadalījušos" fingerjointu. Palasot ārzemju forumus, izskatās, ka neesmu ne tuvu vienīgais, kuru māc šaubas fingerjointa izmantošana spārēs.

Google zina daudz ko, bet gana daudz ko arī nezina. Cik ir nācies mēģināt kaut kādas atsauksmes sagooglēt par būvniecības tēmu, tad parasti labākajā gadījumā sanāk atrast pa kādai nelāgai atsauksmei, biežāk - vispār nekas nav atrodams.

Par kaimiņvalstīm - paldies, pagooglēšu. Uz teju 4.5 kubiem līmēto brusu cenas fona transporta izmaksas tik tiešām visticamāk ir nebūtiskas. Cita lieta - izskatās, ka rītdienas laikā ir jāpasūta, jo termiņi spiež… Rīgā sola sagatavot 2 nedēļu laikā (+/- OK), Jēkabpilī - kaut kad uz oktobri (īsti neder).

Autors: Spāre (77.219.14.---)
Datums: 10/09/2019 22:17

Driādā, pata.. pirmajam nezinu vai ir filiāle pierīgā. Driādā paziņai pilnīgi nesortimentu 300x75reiz 7ar kapeikām metrīgas spāres lēzeniem jumtam sūtīja viengabalā. Es pats arī esmu šo to uz specpasūtījuma ņēmis ar devīzi ļuboj kapriz za faši ğengi :)
Vienīgais jārēķinās termiņi.. uzsitiena nekas nebūs.. Tas koks ir jānozāğē, jāizved, jāizkaltē...

Autors: Klauns (85.255.68.---)
Datums: 15/09/2019 12:30

Pasūtīju līmētās pie EHI... cena, protams, salīdzinot ar parasto kokmateriālu kosmoss - līmētais 500 EUR kubā, kokmateriāls 170 EUR kubā.

Vēl gan neesmu saņēmis savas garās spāres, bet tuvāko nedēļu laikā vajadzētu būt gatavām. Garums kkas ap 8m ar bija. Bet es centīšos 3 daļu likt šīs līmētās, 2/3 uz vietas stiķētās no standarta kokmateriāla. Projektā man vispār ir visas stiķētās, bet par cik es gribu, lai man griestos arī redz katru 3. spāri, ņēmu līmētās platākas par stiķētajām, līdz ar ko jumta daļā visas būs vienā plaknē, griestu daļā līmētās būs izvirzītas uz grīdas pusi.

Autors: Jampadracis (neīstais) (159.148.94.---)
Datums: 16/09/2019 09:46

Ar kuru kokmateriālu salīdzināji - ar kaltētu/ēvelētu/gradētu?

Izskatās, ka Google tante Tev ir gana labi palīdzējusi ;)
Tā tās cenas grozās - pārsvarā augstākas par minēto.

Autors: binary (83.177.143.---)
Datums: 16/09/2019 16:08

Es beigās pasūtīju koki.lv. It kā mazliet dārgāk nekā Klauns minētās, bet summā manā gadījumā varbūt pat nav būtiskas atšķirības, jo no EHI lapā piedāvātajiem izmēriem tuvākais ir par 20% biezāks nekā man nepieciešams (attiecīgi arī kubatūra būtu par 20% lielāka). Piegādi sola 2 nedēļu laikā.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
EmLwN

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727