UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: aaaa ()
Datums: 02/01/2013 20:24

Ja tur bija vannene, varbuut siena bija fliizeta un reali telpas mitrumu sienaa nelaida. Bet principaa laist mitrumu siltumizolaacijaa ir nepareizi. Nu par kraasoshanu un limeshanu bez grunteeshanas...no comment, tu, veciit, vienkarshi runa pilniigas aplamiibas...un ar to nav jaalielaas.

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: Agrisss ()
Datums: 02/01/2013 22:03

Nē, nebija tur nekādas flīzes. Reģipsis krāsots ar ūdens krāsu no vienas puses un dzimtais apmetums no otras puses.
Es nestrīdos. Es viekārši izsaku savu pieredzi daudzu gadu un remontu garumā. Es vienmēr esmu krāsojis griestus, sienas bez gruntēšanas. Nekad nav bijusi vajadzība krāsot vairkāk kā divas reizes. Arī ar gruntēšanu ir vajadzība krāsot divas reizes. Tā ka nav starpības. Visi manis veiktie remonti vēl turas. Izņemot tas, kuru veicu 14 gadu vecumā, kad nokrāsoju griestus, kuriem nebiju nokasījis krīta centimetrus. :)
Arī pirms tapešu līmēšanas nekad neesmu kautkādā veidā gruntējis pamatni - vai tas būtu dzelzsbetona panelis, reģipsis vai kas cits. Visas tapetes turas godam!
Arī pirms špaktelēšanas neesmu gruntējis. Un stapr špakteļslāņiem neesmu gruntējis. Viss līdz šim turas.
Es nestrīdos, es izsaku savu pieredzi. Kas grib, protams, pirks visus iespējamos gruntēšanas materiālus u.c. izejvielas. Es jau nesaku, ka tās lietas ir sliktas. Vienkārši 100% saprotu, ka var iztikt bez liekiem tēriņiem.
Vienīgi pirms likt flīzes uz ar eļļas krāsu krāsotas sienas, gruntēju ar betonkontakt. Tas ģeld! :)

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: Vaping24 ()
Datums: 14/02/2024 20:31

Vaping 24 Best Disposable Vapes offer a convenient and portable solution for enthusiasts seeking a hassle-free vaping experience. With a wide range of flavors and nicotine strengths, these disposable devices provide an accessible entry into the world of vaping. Designed for on-the-go use, Vaping 24 disposables boast a compact and sleek design, ensuring ease of use without compromising on style. Each device is pre-filled with high-quality e-liquid, eliminating the need for refilling or maintenance. Whether you're a seasoned vaper or a newcomer, Vaping 24 RabBeats deliver a user-friendly and satisfying vaping experience, catering to diverse preferences in flavor and nicotine intensity.

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: timothyferriss ()
Datums: 15/02/2024 08:49

Siltināšanas slāņa biezums, kas nepieciešams, lai efektīvi izolētu jūsu mājiņu, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, ieskaitot immaculate grid esošo siltumizolāciju (ja tāda ir), jūsu reģiona klimatu un vēlamā siltumizolācijas efektivitāti.

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: liza memozi ()
Datums: 15/02/2024 12:19

Do you enjoy playing video games? fireboy and watergirl: The Challenge is a fun and intellectual 2-player game that enhances thinking, problem-solving skills, teamwork, and friendship.

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: Alice Bobby ()
Datums: 28/02/2024 10:24

Vaping 24 disposables buildnow gg are made to be easily used while on the go. Their sleek and tiny design ensures that style is not sacrificed for convenience. Pre-filled with premium e-liquid, each gadget doesn't require maintenance or refilling. Vaping 24 RabBeats provide a smooth and easy-to-use vaping experience for all levels of experience, accommodating a wide range of taste and nicotine preferences.

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: Alice Bobby ()
Datums: 28/02/2024 10:31

A stimulating and bitlife entertaining two-player game, The Challenge improves friendship, teamwork, problem-solving abilities, and critical thinking.

Re: Jautājums par siltināšanu!!!
Autors: Kumo ()
Datums: 07/05/2024 14:19

You can play the game for free in your browser without having to download the game. Play geometry dash using your keyboard and mouse. You can even access full-screen mode on your PC.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **     **  **     **  **        
       **   **   **   **     **  **     **  **    **  
       **    ** **    **     **  **     **  **    **  
       **     ***     *********  **     **  **    **  
 **    **    ** **    **     **  **     **  ********* 
 **    **   **   **   **     **  **     **        **  
  ******   **     **  **     **   *******         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727