UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ūdens noteka pa ķēdi
Autors: Rx ()
Datums: 26/07/2011 10:15

Mazliet ne pa tēmu bet saistīti ar lietus ūdeņu noteci: Nopirku cinkoto tekņu komplektu. Kā mūsdienīgi tās savieno ja pa īsu: pārlaidums un lodē (tā to darīja senāk, vai citādi?( kniedē, silikons...), kā? Tāpat ir arī galu noslēgi, kā tos stiprina, noizolē. Un visbeidzamais, notekas pāreja uz cauruli, piltuves vieta tagad ir kā atsevišķa piltuve, kura tiek tikai piestiprinata pie tekne, un teknē jātaisa mazāka izmēra caurums. Kā smuki ielocīt šī cauruma malas uz tecēšanas virzienu?

Re: Ūdens noteka pa ķēdi
Autors: Gints_ ()
Datums: 26/07/2011 12:19

Te kaut kas ir [www.skardanams.lv]
Man pašam nācās salauzt vairākas kniedes līdz iemācījos ar to kniedējamo darboties :)
Nezinu kā ir pēc super profesionāļu standarta, bet es izmantoju vēl fleksi, knaibles un caurspīdīgo silikonu.

Re: Ūdens noteka pa ķēdi
Autors: Rx ()
Datums: 27/07/2011 16:19

Laikam jau būs tā jadara: silikons, kniedes, stangas...

Re: Ūdens noteka pa ķēdi
Autors: ints45 ()
Datums: 27/07/2011 16:29

man seno laiku meistars salodēja 18m cinkoto tekni vienā gabalā un tad lika uz āķiem. Viņam bija vairāki kārtīgi lodāmuri un lodlampa(benzīna) ar kuru tos nokarsēja. Galus viņš bija jau aizlodējis darbnīcā.

Re: Ūdens noteka pa ķēdi
Autors: ruukiitis ()
Datums: 11/08/2011 15:55

kad tikšu līdz teknēm, tad ļoti līdzīgi plānoju rīkoties.
izmantošu gan cinkotās ķēdes - ir cerība ka rūsa tām pāri nedarīs.
Jautājums, vai lūdzu varētu drusku izvērstāk aprakstīt 2 lietas.
1. Svara ietekmē tiek sabojātas (izlocītas / nolauztas) teknes.
es tīri no fizikas piņemu ka metāls sasils pirmais, un tikai pēcāk sāks pilēt lāstekas? sekojoši uz ķēdes ledus klučiem nevajadzētu veidoties?
2. vai tās ķedes apakšgalā kautkur ir piestiprinātas? varbūt ir kāda labā prakse, vai tieši sliktā pieredze?
Man bija ideja izmantot zaķa žodziņu (spainīti), tajā salikt oļus, pa vidu iestiprināt ķēdi, nu tā lai tas ūdens tek uz

Re: Ūdens noteka pa ķēdi
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/08/2011 16:24

Nu par cinkotām ķēdēm, tā laikam gaumes lieta. Es visas cinkotās skrūves, uzgriežņus un enģes pārklāju ar varu. Šausmīgi neglīti uz koka durvīm izskatās cinkotas enģes, vai ar cinkotām skrūvem saskrūvēti baļķi. Es izmantoju vecas, izdilušas govs ķēdes. Lai vēl kalpo, neies tak mest ārā :) Nedomāju, ka būs problēmas ar ledu un ķēdes svaru.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **        **  **     **  ********  
 **     **  **  **  **        **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **        **  **     **  **     ** 
 *********  **  **  **        **  *********  **     ** 
 **     **  **  **  **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **   ***  ***    ******   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727