UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Krāsas fasādei
Autors: raihs ()
Datums: 25/07/2011 15:58

Vai kādam būtu viedoklis,kāda tipa krāsa būtu labāka? Skaidrs,ka neelpojošā ķīmija uz šķīdinātāju bāzes atkrīt. Bet kā ir ar pārējām? Ir taču n-tie veidi: akrila-lateksa, silikātu, silikonu, cementa un kaļķu-minerālās,utt

Re: Krāsas fasādei
Autors: raihs ()
Datums: 01/08/2011 18:24

Varbūt kādam ir kas sakāms-tūlīt fasāde jākrāso un nevaru īsti saprast,ko pirkt!

Re: Krāsas fasādei
Autors: hmm ()
Datums: 02/08/2011 04:58

Tev vajadzētu pāris vārdos pastāstīt ko taisies krāsot (ir tak atšķirība koka vai mūra ēka, vēsturiska vai moderna, cik tīra ir apkārtējā vide), citādi vari google pameklēt par katru krāsas veidu, dabūsi aprakstu pāris vārdos kam tā domāta vai arī vienkārši aizej uz veikalu un paprasi pārdevējam, lai iesaka.

Re: Krāsas fasādei
Autors: raihs ()
Datums: 02/08/2011 12:21

Pārdevēja jau zimna tikai par to,ko tirgo-ja,piemēram,silikāta krāsas šiem veikalā nav,tad neko par to pateikt nevar un salīdzināt,protams,nevar...
Par krāsojamo bjektu-jaunbūve,svaigs,vēl nekrāsots apmetums

Re: Krāsas fasādei
Autors: Didzisp ()
Datums: 02/08/2011 13:01

Es nokrāsoju , pirms desmit gadiem, palīgmāju ar Rīgas laku un krāsu rūpnīcas fasādes krasu un nav nemazāko pretenziju. Apakšā bija klasisks apmetums. Veikalā ko prasīt ir lielākā glupība. Cilveki, kuri sajēdz aiz kura gala pindzele jatur, nekad nestrādās veikalā :)

Re: Krāsas fasādei
Autors: aaaa ()
Datums: 02/08/2011 13:15

Labākā skaitās silikonkrāsa. Silikātkrāsas ķīmiski sasaistās ar cementu un tāpēc ir ļoti noturīga/izturīga. Par mitruma atgrūšanu gan nepateikšu, tas gan jau ka ir netā atrodams.

Re: Krāsas fasādei
Autors: raihs ()
Datums: 02/08/2011 14:45

Jā,par silikona krāsu lasīju-tas it kā būtu vislabākais variants,BET-lai ar to krāsotu,fasādei būtu pāris mēnešus jāžūst,un tikai tad varot krāsot(bet rudens ar lietavām jau tuvojas-šogad nepaspētu izžūt).Turklāt vēl speciāla,dārga grunts...un arī pati krāsa padārga. Atliek silikāta krāsa vai tas pats augstāk pieminētais Laku/krāsu rūpnīcas akrils.

Re: Krāsas fasādei
Autors: khe ()
Datums: 04/08/2011 16:58

Nogruntē(ar RILAK grunts koncentrātu 1:4 ūdens) un sagaidi nākošvasaru, lai krāsotu ar silikonkrāsu, pirms tam gruntējot ar spec, dārgo grunti priekš silikons krāsām. Tā es pats izdarīju. Dek struktūrapmetums. Akrils gan būs plēve ap māju. Ja siltināts ar putiku, tad vienalga. Silikonkrāsu ari ņēmu RiLAKā. Itkā labāki tvaika caurlaidības rādītāji, tāpēc arī tā dīvainā grunts...

Re: Krāsas fasādei
Autors: raihs ()
Datums: 04/08/2011 18:32

Pag,bet akrila krāsas taču arī skaitās elpojošas,vai tad ne? Man nu nemaz negribas atstāt nepabeigtu fasādi,lai pavasarī atkal īrētu stalažas un cūkotu apkārtni. Varbūt tad labāk silikāts?
[rilak.lv]#

Re: Krāsas fasādei
Autors: JanisL ()
Datums: 23/08/2011 22:33

Es pats savu māla/smilšu apmetumu (kas uzskatāms par minerālmateriālu) krāsošu ar tonētu Sakret KS silikāta krāsu. Pirms tam jāapstrādā ar Sakret KS Primer grunti. Izvēlējos šo krāsu, jo tai ir ļoti labas tvaika difūzijas īpašības, respektīvi, siena elpos, kas manā salmu mājas gadījumā ir ļoooti svarīgi. Šo ražotāju izvēlējos, jo piedāvā ļoti labu cenu.

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **   *******   **     **  **        
  **  **    **  **   **     **  **     **  **    **  
   ****      ****    **         **     **  **    **  
    **        **     ********   **     **  **    **  
    **        **     **     **   **   **   ********* 
    **        **     **     **    ** **          **  
    **        **      *******      ***           **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727