UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Fasādes darbu izmaksas
Autors: Vigants ()
Datums: 28/12/2011 11:06

Sveiki!

Plānojas tuvākajā laikā (līdz nākamajam rudenim pabeigt) 2 stāvu ķieģelu mājai uztaisīt fasādi. Pēc projekta pirmais stāvs ar dekoratīvo apmetumu, bet otrais stāvs ar koka apdari. Kores augstums ir ~8 metri no zemes. Siltināšanai vēlos izmantot 100mm akmensvati. Tāpat nepieciešamas arī, protams, vēja kastes, lietus notekas, mājas pamatu siltināšana un, iespējams, arī pamatu hidroizolācija. Pats par sevi saprotams arī visas mājas nokrāsošana, nepieciešamo instrumentu un palīgmeteriālu izmantošana/noma un attiecīgi visa liekā aizvākšana pēc darbu beigšanas.
Man te plānojot budžetu radās daži jautājumi:
1. Kādas ir aktuālākās tirgus cenas Pierīgā šādiem fasādes darbiem?
2. Vai cenā iekļaujas arī vēja kastes, lietus ūdens notekas, ārējās palodzes, "franču" balkonu un balkona margu uzstādīšana?
3. Vai siltināmās platības aprēķinā (darbam) iekšā skaita arī logu platību?
4. Cik izmaksā sastatnes? Vai nepieciešamas sastatnes uzreiz visai mājai vai pietiek ar vienu sienu un pēc tam tās tiek pārvietotas attiecīgi uz nākamo? Vai sastatnes ir saimnieka uzdevums/izmaksas vai darbu veicēju? Man pašam uz vietas nav nekādu materiālu, lai veidotu kaut kādas koka konstrukcijas.
5. No kā vajadzētu uzmantīties? (Krāpnieki, noteikti materiāli, noteiktas piestiprināšanas tehnoloģijas, uz ko taupīt uz ko nē utt)

ar cieņu,
Vigants

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: igaunis ()
Datums: 31/12/2011 09:51

Pirmkārt no savas pieredzes varu ieteikt pirkt visus materiālus pa;sam jo pretējā gadījumā savus 20% zaudēsi vien materiālu izmaksās ja tos pirks paši celtnieki.Otrkārt nodrošinies pret to ,ka celtnieki neko laikā neizdarīs.Pastāsti no savas pieredzes lūdzu par iekšadrbiem,iekšdarbu izmaksām ,materiāliem utt.

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: privāts meistars ()
Datums: 31/12/2011 13:18

To Vigants. Atsūtiet savas koordinātes uz e-pasta adresi: remontbuve at gmail.com. Tad arī varam apspriest šos jautājumus, kā arī vajadzētu redzēt ēkas projektu vai apsekot dabā, lai detalizēti varētu izrēķināt objekta tiešās izmaksas.

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: Gatisss ()
Datums: 16/01/2012 16:52

3. Atbildot uz 3. jautājumu,varu teikt,ka siltināšanā logi uz durvis nerēķinās klāt.
Jo logi un durvis rēķinās klāt pie apdares,piemēram pie dekoratīvā apmetuma,logus un durvis nerēķina ārā no kvadratūras,jo ir jāapdarina ailes,un tās prasa darbu.Tāpēc tā summa izlīdzinās :)

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: kello ()
Datums: 27/03/2012 16:12

VIGANT 1.CENAS IR NO 7lsM2
2.VEJKASTES ,PALODZES, NOTEKAS,MARGAS TAS VISS ATSEVISKI.
3.SKAITA.,JA NESKAITA LOGU APDARES TEKOSAIS METRS.,VAI PUSE NO LOGU PLATIBAS TAME.
4.SASTATNES SAIMNIEKA IZDEVUMI,BET ES VARU SAGADAT.TAVAI MAJAI VAJAG APMERAM 100M2.
5.NEPIEKRITU IGAUNIM VISI CELTNIEKI NAV TADI.VEL NEVAJADZETU IECIKLETIES UZ GALIGI LETU MATERIALU,JO PEC LAIKA VAR NAKTIES PARTAISIT.
jA IR INTERESE VARI ATSUTIT KOORDINATES UZ MANU EPASTU TAD SAZINATIES MANS EPASTS SIGNAL22INBOX.LV

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: DsKs ()
Datums: 27/03/2012 16:26

savam namelim biju novienojies par ~5Ls/m2 darba izmaksas ja taisam sogad lidz gada vidum, bruto kvadratura ... siltinasana ar 100mm vati + uzvilkt apmetumu + krasa ... stalazas no manas puses ... dzeki halturas veida visu izdara,tie pasi,kas uzcela karkasu,uzlika jumtu,tadel par cenu/ kvalitati esmu salidzinosi dross ... vienigais izskatas,ka sogad isti nesanaks fasadei naudinas ...

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: GirtsL ()
Datums: 27/03/2012 17:42

To DsKs
Gribetu palugt meistaru kordinates, ja nav zeel, man ari interese fasadi uztaisit pa sovasaru.

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: DsKs ()
Datums: 27/03/2012 17:54

Girts,nosauc savu atrasanas vietu ... puikas nemas pa Liepaju un jebkurs talaks punkts faktiski nestradas,jo ka jau teicu,zeni piehalture

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: GirtsL ()
Datums: 27/03/2012 21:40

Skaidrs, es pie Rigas, precizak Ramava.

Re: Fasādes darbu izmaksas
Autors: privāts meistars ()
Datums: 27/03/2012 22:31

GirtsL; Ja interesē izmaksas tad sīkāk pa e-pastu: remontbuve at gmail.com



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******    *******    ******    ******** 
 **     **  **     **  **     **  **    **   **       
 **     **  **     **  **         **         **       
 **     **   ********  ********   **   ****  ******   
 **     **         **  **     **  **    **   **       
 **     **  **     **  **     **  **    **   **       
 ********    *******    *******    ******    ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727