UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

dārza laistīšanas sistēma
Autors: Finese ()
Datums: 10/02/2012 16:17

Plānojam izveidot nelielu komercdārzu -1,5 h, kurā nepieciešama arī laistīšanas sistēma. Agrāk ar šo neesam saskārušies, tāpēc interesē jebkāda pašu pieredze ar šo.
Runa iet par pilienveida laisstīšanas sistēmu ar automātisko ūdens padevi.
Interesē gan uzņēmumi kas šo var ierīkot, gan arī personiskā pieredze - varbūt kāds pats sev ir licis - cik sarežģīti, kas jāņem vērā?
Internetā meklēju, bet kaut kā ne parāk produktīvi - šis tas ir, bet daļa uzņēmumu paši šo pakalpojumu iepērk no citiem.
Reāli cenu esmu saņēmusi tikai no viena cilvēka, bet ierīkošanas izmaksas īsti nešķiet adekvātas - gandrīz 1500 lvl tikai par darbu.

Re: dārza laistīšanas sistēma
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/02/2012 20:27

Vienigais ko zinu-SANTEKO veikala redzeju laistisanas sistemas komponentus. Saliekama sistema, ka lego ar regulatoriem un elektroniku.

Re: dārza laistīšanas sistēma
Autors: Edzus ()
Datums: 13/02/2012 19:51

Man lika E-SERVISS, vari piezvanīt Uldim 29421655. Man gan lika ar smidzinātājiem, bet domāju arī pilienveida varēs piedāvāt. Bet ja mans viedoklis, tad uz 1,5 ha par darbu 1500 Ls izklausās ne pārāk tālu no īstanības.

Re: dārza laistīšanas sistēma
Autors: h2so4 ()
Datums: 13/02/2012 19:59

tēmas autoram vajag meklēt kaut kādus rumāņus, tie gan jau pa vēdera tiesu iebakstīs caurules zemē...

to: h2so4
Autors: Finese ()
Datums: 18/02/2012 20:16

Es jau pati tāds Rumānis esmu - par vēdera tiesu strādāju, tāpēc arī pusotru tūkstoti par nepilnas nedēļas darbu maksāt negribas. Pat prezidents tik daudz nesaņem. Saprotu, ka katra darbs ir jānovērtē, bet nu gribētos to vērtējumu ne tik sakāpinātu.

Re: to: h2so4
Autors: aigarello ()
Datums: 18/02/2012 21:12

1.5 ha nav maza platība .Cik apmēram ir paredzēti punkti (stādi )

Re: dārza laistīšanas sistēma
Autors: Rx ()
Datums: 18/02/2012 21:52

Sen tas bija kad izstrādāju lielu laistīšanas sistēmu nu jau bijušajai Rīgas siltumnīcai. Bet ne par to. Ja kvadratūra ir 1,5ha tad tas ir 15 000m2. Ja brīvi pieņem ka vidēji tas ir divas pilienveida laistāmās vietas, tad ir 30 000 augu, kas jālaista. Un katram stādam jāpievada barošanas šķīdums. Nerunājot par sistēmas sarežģīto uzbūvi, vai ir saprotams ko tas nozīmē? Un ne jau tikai darbs pie katra p-ta. Arī pievadiekārtas, vadība, drošums, kontrole... Vai ir saprotams, kas tas tāds ir? Ieskatam viens video: [www.youtube.com]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **     **  **     **   *******  
  **  **   **         **   **   ***   ***  **     ** 
   ****    **          ** **    **** ****  **        
    **     ******       ***     ** *** **  ********  
    **     **          ** **    **     **  **     ** 
    **     **         **   **   **     **  **     ** 
    **     ********  **     **  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727