UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Keramzīta bloku biezums
Autors: J ()
Datums: 27/06/2012 11:36

Betonēt protams ir drošāk. Tikai ja ar bumbieri klāt netiek, tad būs jājauc pašam, bet tas ir pat labāk - sanāks krietni lētāk!

Re: Keramzīta bloku biezums
Autors: Enrike ()
Datums: 27/06/2012 13:57

Ja tā labi iebrauc tad Bumbieris ar sūkni un 24m garu bultu konstrukciju dabūs . SS-ā 1m3 betona bez piegādes zem 30Ls tik viegli neatrast + sūknis + strēle , man vajag 6m3 - betons ar piegādi uz 300Ls velk , izskatās būs pašam "jāsporto" :O) , skalotas smiltis man ir ,sīkās šķembas arī , atliek cements un armatūra - viss grozās ka ap 200 Ls budžeta iekļaušos.
bet tomēr :O)
ir kāds pēdējā laikā lējis betonu ar piegādi un sūkni zem 30Ls m3 ? varbūt ir kontakti palikuši

Re: Keramzīta bloku biezums
Autors: PikkO ()
Datums: 27/06/2012 20:25

betona m3 pa 30Ls nav iespējams dabūt ... tā ļoti ekonomējot varētu sanākt materiālu pašizmaksas cena ...
cik tagad maksā 40 kg cementa maiss ??? ... tādi uz vienu kubu vajadzīgi kādi 10 :) ....
reālā betona cena par kuru atved ir 35 -38 Ls dodot naudu uz ķepas

Re: Keramzīta bloku biezums
Autors: Enrike ()
Datums: 28/06/2012 08:34

par pašizmaksu :
es gan nedomāju ka betona ražotāji brauc uz veikalu un pērk betona maisu pa 3Ls gabalā :O)
manā gadījumā %30 ekonomija būs ja taisu pats , jo pagalmā ir kaudze sīko šķembu ko bērt klāt maisot betonu

Re: Keramzīta bloku biezums
Autors: pamats topošais ()
Datums: 18/12/2012 12:15

Man bumbieris sūknēja kādus 45 vai pat 50 m, bet tad gan bija čakars...Dažas reizes trubas arī aizsitās ciet, bija jātaisa vaļā un jāpatīra. 1.5 stundas nenormāls čakars un nākamajā dienā visas sāpošas malas :D
Bet vismaz nav mēnesis jāčakarējas.

Re: Keramzīta bloku biezums
Autors: okots ()
Datums: 03/01/2013 22:52

Iebūvē tikai to atbalsta sienu zem sasalšanas robežas. Un vēlams ar perpendikulāriem enkuriem pamatu apakšdaļā uz laukuma augstāko pusi, lai 40 m garai sienai ir kur "ieķerties". Grunts sānu spiediens ne vienu vien šādu sienu ir aizstūmis uz sāniem gadu gaitā. Un vēl sienā ir lietderīgi iebūvēt mazas plastmasas trubiņas zemes līmenī, ja nu tomēr notiek kaut kāda virsūdeņu kustība, kaut vai sniega kušana.
Es par tādas garas betonētas sienas pareizu izbūvi pakonsultētos, ar kādu ,kam ir attiecīgie grādi

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **      **   ******   **      **  ******** 
 **    **  **  **  **  **    **  **  **  **     **    
 **        **  **  **  **        **  **  **     **    
 **        **  **  **  **        **  **  **     **    
 **        **  **  **  **        **  **  **     **    
 **    **  **  **  **  **    **  **  **  **     **    
  ******    ***  ***    ******    ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727