UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: esses ()
Datums: 28/06/2012 00:51

sveikini!
gribu nosiltinaat savu savu vienstaava koka buudeli (uzlikt kaut kaadu tur vati, laikam knauf 10cm vai tamliidziigi)+sietu uzvilkt+apmest+nokraasot. iespeejams, ka no rakstiitaa noprataat, ka esmu vienkaarsa nabaga sieviete un man nav ne mazaakaas sajeegas, nedz intereses par konkreeto teemu, bet nepieciesamiiba spiez, ziemaa auksti. sodien atbrauca celtnieki, aprekinaja 160m2 un Ls 3200,-. (materiali un darbs). vai sii summa muusdienu apstaakljos ir akcepteejama, vai mani necensas apcakareet?
jau ieprieks pateicos par konstruktiivaam atbildeem,
:)

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: lee ()
Datums: 28/06/2012 10:54

vate ~6.5 ls/m2, pārējais kādi 5ls/m2, darbs arī 5 ls/m2 + transporta izevumi tā apmēram varētu būt, bet par kādiem procentiem 10% noteikti var pakaulēties.

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: :/ ()
Datums: 28/06/2012 11:41

A kas tā par KNAUF vati, kuru var apmest?

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: DsKs ()
Datums: 28/06/2012 12:17

iespejams ka sada - [agande.net]

savam namelim planojas uz nakoso gadu siltinajums - man bruto kvadratura ir 240m2 ... darbu ar saviem puikam apmeram vienojamies par 1000 latiem ... faktiski pienesu viniem visu klat, materiali , stalazas no manas puses ... palidzesu ari visadus sikumus ... materialos man aizies apmeram 1700 latu ( 100mm vate ) kuriem noteikti drosi kadus 15% varesu piemest klat visadiem sikumiem ...

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: Alvisss ()
Datums: 28/06/2012 12:21

Gana vienkāršot Tev tas pīrāgs izklausās. Principā izklausās, ka tiks likt fasādes vate, kuru var apmest. Neticu, ka koka mājai ir ideāli gludas sienas uz ko likt fasādes vates loksnes. Tā pat nav diža pārliecība, ka koka mājai "veselīgi" ir taisīt pīrāgu bez spraugām un šādā izpildījumā. Bet info par to var atrast tepat forumā.
Principā pāredzamā nākotnē man ir paredzēts veikt līdzīga izmēra koka mājas siltināšanu. Patreiz esmu nosvēries par labu ekovates uzpūšanai uz karkasa, tad pretvēja/tvaika plēve, distanceri un dēļu apšuvums.
Ja ļoti vēlas apmest, varbūt var izskatīt šādu pīrāgu - ekovate uz karkasa (izlīdzinā koka sienas nelīdzenumus), tad stiprina fasādes vati un tālāk kā paredzēts. Tikai joprojām iesaku pakonsultēties ar ka'du pieredzējušu cilvēku par tā koka mājai patiks šāds pīrāgs.

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: Alvisss ()
Datums: 28/06/2012 12:31

info no foruma par līdzīgām tēmām:
[www.building.lv]

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: jtdesign ()
Datums: 28/06/2012 12:39

Šo mezglu varētu mēģināt piemērot - [www.paroc.lv]

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: esses ()
Datums: 28/06/2012 13:45

paldies par ieteikumiem.apskatiisos ari lidzigaas temas forumaa.

man gan bik citas cenas sauca - vate 10nieks maksaajot ap 8 latiem kvadraatmetraa, darbs 12,- ls kvadratmetra. celtnieki atved visus materialus, strada ar savu tehniku utt. materialus it ka var dabut ar 10-12% atlaidi,piedavajums vel nav atsutits, bet tur ipasi neko mainit nevar-materiali maksa tik, cik maksaa. varbuut jau var leetaaku vati panemt, bet vai tas ilgterminaa tomeer atmaksaasies? vairak interese darba takse - vai 12 lati/m2 ir normala cena? meginaju apskatities internetaa, bet tur minetas cenas vairak ap 2006-2008. gadu un ari stipri dazadas.

celtnieki man labi, profesionali, tehniskaa zinjaa vinju teiktajam uzticos. ja vinji saka, ka sada tehnologija derees, tad pretim nespaardos. arii kauleeties iisti ar viniem negribas, ja nu vieniigi taa cena ir nu ljoti paarspiileeta. sienas maajai diezgan taisnas un gludas (cik nu es to varu "uz aci" noveerteet;)), jo tas ir pirms 4 gadiem celts koka konstrukciju skjuunis ...atvainojos, maaja.

un veel viena lieta-tas laikam ir taa pienemts, ka apreekjinot kvadratuuru, logu platiiba netiek izrekjinata aaraa....tas mani biski besii, jo manu logu kopejaa platiba ir vismaz 10m2 un ja to pareizina ar 20-25/Ls...

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: esses ()
Datums: 28/06/2012 13:50

lee Wrote:
-------------------------------------------------------
> vate ~6.5 ls/m2, pārējais kādi 5ls/m2, darbs
> arī 5 ls/m2 + transporta izevumi tā apmēram
> varētu būt, bet par kādiem procentiem 10%
> noteikti var pakaulēties.

______________________________________
ir tomer atskiriba 5 vai 12 lati par kvadraatmetru....vai sie skaitli ir njemti no pasa nesenas pieredzes?

Re: 160m2 koka majas siltinasana par Ls 3200,- normaala cena?
Autors: Alvisss ()
Datums: 28/06/2012 14:14

Ja esi gatava apti pasekot līdzi un meklēt risinājumus kā optimāli lētāk izdarīt, tad ieteiktu lai piestāda tāmi ar lielajām preču grupām ar visiem nosaukumiem, specefikācijām un cenām. Ir redzēti celtnieki, ka sbez stresa brauc K-rauta (depo vai da vienalga kāda veikalā) un pērk visu pēc kaŗtas, īpaši neiespringstot uz cenu. Jo viņu laiks ir dārgāks kā kaut ka'du preču meklēšana. toties ineta veikalos ļoti daudzas lietas var dabūt stipri lētāk. Un, ja pašai vajag, tad arī ss var paskatīties, tur bez dokumentācijas noreiķinos arī var labi ietaupīt.
Tam gan ir arī ēnas puse, celtnieks var uzmest lūpu par to, ka Tu viņam neuzticies, kā arī bieži materiāli iepirkšana ir viņiem papildus ienākums Tevis maskātajam par darbu.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  **    **  **    ** 
    **     **     **  ***   ***   **  **   ***   ** 
    **     **         **** ****    ****    ****  ** 
    **     ********   ** *** **     **     ** ** ** 
    **     **     **  **     **     **     **  **** 
    **     **     **  **     **     **     **   *** 
    **      *******   **     **     **     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727