UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

iesakiiet fasādes krāsu
Autors: specs ()
Datums: 12/09/2012 20:32

Nepieciešama Jūsu praktiskā pieredze fasādes krāsas izvēlē; jākrāso jauns dekoratīvais apmetums. Ar kādām krāsām ir laba pieredze - labi klājas, ilgi stāv, nebalē krāsas tonis?

Re: iesakiiet fasādes krāsu
Autors: GirtsL ()
Datums: 12/09/2012 20:56

Es ar labpraat uzklausiitu kaadus ieteikumus parfasaades kraasu, tuvaakajaa laika jakraso.
Pagaidaam esmu apstajies pie Ceresit silikata krasas, Profcentrs piedava loti pievilcigu cenu, zem 2Ls par litru.

Re: iesakiiet fasādes krāsu
Autors: J ()
Datums: 12/09/2012 21:17

Sadolin Sando ir laba, tagad arī Sakret silikātkrāsa esot laba un ar labu tvaiku caurlaidību.

Re: iesakiiet fasādes krāsu
Autors: Niks ()
Datums: 12/09/2012 22:00

Ar devīzi " izvēlies Latvijas preci", pats esmu krāsojis ar RILAK Forakril. Esmu amatieris, man liekas, ka nav ne vainas. Ar citām krāsām vienkārši neesmu strādājis, nevaru salīdzināt.

Re: iesakiiet fasādes krāsu
Autors: khe ()
Datums: 12/09/2012 22:02

Par Rilak silikonkrāsu ari es pagaidām nevaru sūdzēties...

Re: iesakiiet fasādes krāsu
Autors: arī amatieris ()
Datums: 16/09/2012 15:20

Sev māju nokrāsoju ar 2 krāsām. Caparol silikātkrāsa Egalisationsfarbe un Vivacolor Hansa Noobel. Abas labas krāsas, bet nedaudz vairāk patika Hansa noobel, jo likās ka ir šķidrāka, un tāpec vieglāk klājās. Krāsoju pagājušajā gadā, tagad pagājušo nedēļu nokrāsoju priekšnamu, ko nebiju izdarījis pērn. Salaižot jauno krāsojumu ar veco nav nekādu toņu atšķirības, tātad vismaz pa gadu nekas nav izbalējis.Nu kaut kā tā....

Re: iesakiiet fasādes krāsu
Autors: specs ()
Datums: 18/09/2012 23:40

Paldies par info! Vēl viens jautājums - cik ilgi ļāvāt žūt dekoratīvajam apmetumam, pirms krāsojāt?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  **     **  ******** 
 **     **     **     **     **  **     **     **    
 **     **     **     **     **  **     **     **    
 **     **     **     *********  *********     **    
  **   **      **     **     **  **     **     **    
   ** **       **     **     **  **     **     **    
    ***        **     **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727