UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: lietus ūdeņi
Autors: Gints__ ()
Datums: 09/11/2012 10:39

Man arī gribētos teikt, ka tas ir ļoti atkarīgs no grunts. Man ir ~1 m augsne, pēc tam smilts, attiecīgi kaut kas līdzīgs peļķei veidojas tikai baisi lielā gāzienā. 5 min pēc paša lielākā gāziena visas peļķes ir pazudušas, neredzu ne mazākā iemesla pūlēties lai tos ūdeņus kaut kur īpaši vadītu.

Re: lietus ūdeņi
Autors: batja ()
Datums: 09/11/2012 13:34

Es savai mājai taisīju tā: Pamatu dziļumā apkārt mājai liku drenāžu(kokosu), kaut gan gruntsūdeņu nebija. Pēc tam liku lietusūdeņu savākšanas sistēmu no jumta notekām(parastā kanalizācijas caurule un plastmasas lietusūdeņu akas pagriezienos), tad zemē ieraku divas grodu akas apmēram 3.5m dziļumā abas savienotas. Abas sistēmas salaidu šajās akās. Akām kādz 1.5 m ir zem gruntsūdens līmeņa un apakšējo grodu liku tā lai gruntsūdens sūcās iekšā. Tagad man ir tā, ka visi mājas gruntsūdeņi un lietusūdeņi sanāk šajās akās un šo ūdeni es izmantoju laistīšanai. Jā izsūknēju tukšu, tad gruntsūdens šo 1.5m piepilda atkal.Akām ir pārtece protams, kura aiziet uz divām citām akam pie dārza un tad pārtece grāvī. Pie dārza akās sanāk arī drenāža no pagraba un dārza. Tās abas strādā un dārza akas ir patstāvīgi pilnas Jāpiezīmē, ka šādu sistēmu man ļāva izveidot reljefs, jo māja atrodas kalnā.

Re: lietus ūdeņi
Autors: hanomags ()
Datums: 10/11/2012 19:50

Cik dziļi taisīji lietus ūdeņu cauruli?

Re: lietus ūdeņi
Autors: batja ()
Datums: 11/11/2012 08:19

Man ir apmēram 1.5m, bet principā var seklāk. Tāpat kā kanalizāciju, lai neaizsalst.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ******    **     **   *******  
 **     **  **        **    **    **   **   **     ** 
 **     **  **        **           ** **    **        
 **     **  ******    **   ****     ***     ********  
 **     **  **        **    **     ** **    **     ** 
 **     **  **        **    **    **   **   **     ** 
  *******   ********   ******    **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727