UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Dobeles panelis
Autors: KristapsJ ()
Datums: 08/11/2012 05:17

Es taisos celt maju un esmu ieinteresejies par Dobeles paneliem. Kadam ir reala pieredze un viedoklis pa tiem? vinus vispar vel razo? Diezgan pagruti atrast info pa viniem, tik daudz ka tiru aprakstu bet diskusiju un viedoklu ir maz. man jau liekas baigi ertais variants. Ko jus par to sakat? Varbut kads zin ari veidnu izmaksas? Esmu lasijis ka vini esot baigie mesli tikai tapec ka baltais pukjiks izmantots, bet man jau liekas ka ar kartigu hidroizolaciju viss tiktu atrisinats.
No siem veidniem domaju celt tikai pamatus majai.

Re: Dobeles panelis
Autors: GirtsL ()
Datums: 08/11/2012 09:32

Uzcelu pagrabstavu no Dobeles paneliem, pirms 2,5 gadi man izmaksaja ~25Lsm2, panelis sastaveja no 50/200/50, putiks/aizpildamais vidus/putiks, plus 8mm armatura.
Esmu loti apmierinats, 100m platibai 3m augstas sienas divataa salikam un sapildijam ar betonu 2 ned. laikaa, apaksa ir tikai peeda 200*600.
Neiesaku njemt biezaku putiku, bet no arpuses parsiltinat velreiz ar 50 vai 100mm, ka es to izdariju, jo caur korkiem salst cauri!

Re: Dobeles panelis
Autors: KristapsJ ()
Datums: 08/11/2012 14:57

Es sazinajos ar Tenaxu. Man pagrabs nav paredzets, tikai pamati. pamatu biezums 300mm.. Pa tāda izmēra veidņiem prasa 22 ls kvadrātā. tā ir normāla cena? Nav jau diži lielas izvēles laikam, būs vin jāņem tie paši.

Kāds vēl varētu pateikt kādas stipribas betonu jāsuta priekš pamatiem? B20 būs labi?

Re: Dobeles panelis
Autors: GirtsL ()
Datums: 08/11/2012 15:07

Ja tas ir kopejais veidna biezums ar putuplastu, tad sanak letak, ne ka es pirku pirms 3 gadiem.
Lietoju B25 betonu.

Re: Dobeles panelis
Autors: Fricis ()
Datums: 08/11/2012 15:11

RIPO tirgo labus gatavos pamatu veidņus, liekas ka pievilcīgāki kā Tenaporam.

Re: Dobeles panelis
Autors: Viesturs470 ()
Datums: 08/11/2012 15:22

Slodzes pēc betons var būt krietni vājāks, taču problēma cik zinu ir ar iestrādi - ja nemaldos ar sūkni neko švakāku par B25 nevar iepumpēt !

Re: Dobeles panelis
Autors: KristapsJ ()
Datums: 08/11/2012 15:51

ne tie 30cm pamatu biezums ir bez veidna. tas ir tirais betona biezums.. maju paredzets celt ar 300 Aeroc Ecoterm blokiem. Man tagad rekinot pamatu izveide izmaksa aptuveni 3000-3500ls. ta ir normala cena ja pats visu dara?

Re: Dobeles panelis
Autors: GirtsL ()
Datums: 08/11/2012 16:08

Man betona biezums ir tikai 200mm, kopa ar putiku 300mm, inzenieris rekinaja ka pilnigi pietiek sads biezums, lai pec tam liktu virsu parseguma panelus, talak dzivojamo stavu mureju ari no 300mm gazbetona.

Re: Dobeles panelis
Autors: zhuks ()
Datums: 08/11/2012 16:11

Kāds ir mājas lielums- kopējais ārsienu pamatu garums, nesošo starpsienu pamatu garums, iebūves dziļums? Tāds cipars izklausās pēc vismaz 100m2 mājas ar vienu palīgos darbos, bet betons būs ar bumbieri vests.

Re: Dobeles panelis
Autors: KristapsJ ()
Datums: 08/11/2012 16:19

maja ir 235 kvadrati. divstavu maja bez pagraba.
pamatu garums kopejais 58m, augstums 30cm peda, 1m pamats. nu un platums 30cm. man tas projektins tas pashvaks,nav isti viss izklastits kaa gribetos

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **  **    **   *******  
 **     **  **     **  **     **  **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **           ** 
 **     **   ********  *********  *****      *******  
  **   **          **  **     **  **  **           ** 
   ** **    **     **  **     **  **   **   **     ** 
    ***      *******   **     **  **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727