UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Jumts
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 24/03/2013 18:54

Tev bēniņi ir aukstie un liekot jauno jumta segumu tu papildus nodrošini vēdināšanu no dzegām uz kori, tad vienīgais tev jāsakārto balsta klajs no dēļiem. Tev vajadzētu no augšas veikt klaja apstrādi ar antiseptiku, kas iejaukta lietotā autoeļļā vai citā eļļainā emulsijā. Labs būtu kreozots.. bet to laikam nopirkt nevar. Pats jumta segums taču būs paugurains - veidosies caurvēdināms slānis zem bleķa un seguma?
Pārējais pretkondensāta membrānas , trokšņa izolācija ir lieki izdevumi. Taču jautājums - kapēc ne eternit lielās viļņotās loksnes no bezazbesta cementa?

Re: Jumts
Autors: rudzis2 ()
Datums: 24/03/2013 20:34

Ivar, paldies par atbildi. Es arī sēžu un domāju, visus šos gadus mājai nav bijušas nekādas plēves, tiesa arī celta ir 90.gados, un nav krājies kondensāts, teoretiski kapēc lai viņš tagad sāktu paradīties, ja es šīferi aizvietošu ar metāla jumtu? No vienas puses liekas lieki likt latas un dēļus no otras visi taču tā dara, bet ne visiem ir dēļi cieši viens pie otra. To plēvi gan varbūt varētu palikt apakšā jumtam.
Par Eternit nezinu, atkal jāsaka, ka visi liek tos metāla jumtus un es ar uz viņiem skatos.

Re: Jumts
Autors: rudzis2 ()
Datums: 24/03/2013 20:44

vai mulkibas sarakstiju, :) no metala jau ari veidosies kondensats :)

Re: Jumts
Autors: gabrielis@apollo.lv ()
Datums: 24/03/2013 23:25

Tieši tā rudzi2 no metāla jau arī veidojas kondensāts...

Re: Jumts
Autors: ETT ()
Datums: 25/03/2013 00:52

90tos gados celtai mājai jāmaina jumts. Brāķis vai taifūns?

Re: Jumts
Autors: rudzis2 ()
Datums: 25/03/2013 01:34

Šīferis izskatās ļoti bēdīgā stāvoklī, pārējais jau viss ir ideāls. Es sliecos pagaidām uz to, ka skrūvēt uzreiz virsū metālu, ruberoīdu atstāt arī apakšā. Te jau jau augstāk tika ieteikts, lai paliek tik difūzijas plēvi apakšā.

Re: Jumts
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 25/03/2013 04:06

tauta saka "septiņas reizes nomērī un tad griez"... lai nu,kur bet jumta darbos 'haltūrēt' nebūtu ieteicams... es neesmu par to, lai censtos izmantos visas tvaika vai pretkondensācijas membrānas, bet jebkurš darbs jumtam jādara tā, lai pēc tam nav jākož pirkstos
koka konstrukcijām zem jumta seguma ir jāvēdinās... tikai tad tās stāvēs un jo blīvāku materiālu tu segumā izmanto, jo šī vēdināsana būtiskāka. Piemēram zinu ēkas, kur ar visām uzliktajām difūzijas plēvēm, taču nav radīta zemseguma vēdināšana, jumts kondensācijas iespaidā tek.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******         **  **    **  **    ** 
    **     **    **        **  ***   **  **   **  
    **     **              **  ****  **  **  **   
    **     **              **  ** ** **  *****    
    **     **        **    **  **  ****  **  **   
    **     **    **  **    **  **   ***  **   **  
    **      ******    ******   **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727