UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Fasādes apmetuma špaktele
Autors: zhuks ()
Datums: 29/06/2013 21:41

Sveiki. Ir esoša ēka ar apmestu fasādi, krāsotu. Klients vēlas mainīt krāsojuma toni un pie reizes iegūt gludāku fasādi. Jautājums ir par špakteli- kādu izmantot, lai iegūtu labu rezultātu? Gatavie maisījumi arī tiek izskatīti kā variants, bet priekšroku dodu sausajiem maisījumiem, bet kuru izmantot augstas kvalitātes galarezultāta iegūšanai?

Re: Fasādes apmetuma špaktele
Autors: Praktiķis ()
Datums: 30/06/2013 08:34

Kādus gadus atpakaļ arī man šis bija ļoti aktuāls jautājums. Gatavos maisījumus neņēmu-jo bija vajadzīgi lieli apjomi.Ar špaktelēm problēmas sākās tad,kad tās bija jāslīpē-nenormāli cietas. Izmēģināju visu ko tajā brīdī veikalos varēja dabūt,neatceros tās ko izbrāķēju,bet apstājos pie Knauf baltā nobeiguma špaktele-ar to var normāli strādāt,arī pietiekami smalka,lai varētu dabūt gludu virsmu.

Re: Fasādes apmetuma špaktele
Autors: kreativ ()
Datums: 12/07/2013 10:51

Fasādes gludos apmetumus nekad neslīpē, ir gludie apmetumi kurus tikai filcē, man viss labāk patīk strādāt ar Kalkputz fein jeb vel krutāks ir Universalputz no Keim firmas, super filcējas jo grauds ir šaibveidīgs un perfekti klājas 2mm lidz 4 mm un ir absoluti balts. Grauds no 0 lidz 0.6

Re: Fasādes apmetuma špaktele
Autors: Praktiķis ()
Datums: 12/07/2013 12:58

Gribi teikt,ka Rīgas vēsturisko namu fasādes neslīpē? Tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas ko Tu piedāvā.

Re: Fasādes apmetuma špaktele
Autors: kreativ ()
Datums: 12/07/2013 14:16

esmu redzējis ka slīpē kaut ko, bet fasādes materiāli visi ir filcējami, un kā mūsu vēsturiskās fasādes sačakarē tas jau ir cits stāsts un tēma ko varam par kaļķi padiskutēt

Re: Fasādes apmetuma špaktele
Autors: ledus ()
Datums: 26/09/2014 16:15

Es ieteiktu šo, sava mājai uzklāju, stāv labi! Špaktele > [www.vivacolor.lv]

Re: Fasādes apmetuma špaktele
Autors: Rx ()
Datums: 26/09/2014 18:55

Stāv labi...iekštelpās: citāts:"Pielietojums
Sienas un griesti sausās iekštelpās. Piemērota apmestu, ķieģeļu, ģipškartona plātņu un gruntētu kokšķiedras plātņu virsmu izlīdzināšanai vai struktūras veidošanai, kā arī plaisu un iedobumu aizpildīšanai."



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **        **     **  **      ** 
 ***   ***  **   **   **        **     **  **  **  ** 
 **** ****  **  **    **        **     **  **  **  ** 
 ** *** **  *****     **        *********  **  **  ** 
 **     **  **  **    **        **     **  **  **  ** 
 **     **  **   **   **        **     **  **  **  ** 
 **     **  **    **  ********  **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727