UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: Aigaritto ()
Datums: 15/05/2014 13:26

Nu tā ir ienācis kārtējais maksimālisms galvā un liekas ka gribu lai dārziņš pats sevi laista

Padalieties kam tāds ir un varbūt kantori kas to dara...

Interesē uznirstošie laistītāji

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: pamats topošais ()
Datums: 15/05/2014 15:17

Es kādreiz arī par to domāju, bet no pieredzes - gandrīz nekad neesmu laistījis zālienu un zāle normāla, nekas nav izdedzis. Tad jautājums - vai vispār to vajag?
Domāju tāds vienkāršākais variants ir pumpis, kurš rozetē ar taimeri un visi laistītāji uzreiz sāk laistīties. Pēc konkrētas programmas/laika.

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: Aigaritto ()
Datums: 16/05/2014 13:38

Es domāju laistīt vai nelaistīt ir arī ļoti atkarīgs no grunts kur atrodās maja ! Vienīgais jautajums ir vai ir vērt sto darīt...Itkā jau forši viss automatiski, bet vai tas ir vajadzīgs ?

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: Didims ()
Datums: 16/05/2014 21:53

Man paziņas, kam ir zāles laistāmā sistēma spļaudījās, ka ir konkrēti uzrāvušies uz vilinošajiem piedāvājumiem, jo pati tā sistēma ar caurulēm un laistīšanas sprauslām pēc cenām ir tīri pieņemama, bet lai tas viss beotkazno strādātu ilgus gadus bijis nepieciešams uzbūvēt tādu ūdens attīrīšanas un mīkstināšanas mezglu (lai nekas neiekaļķojas un neaizsērē), kas maksājis čum vairāk par visu laistīšanas sistēmu

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: ibm ()
Datums: 19/05/2014 11:22

Līdzīgi kā Didims, es arī biju izspēlējis šo tēmu un sapratu, ka visi krutie "gali", tobiš, visāda veida smalkās sprauslas, laistāmie kabeļi, kuriem ūdens sūcas cauri utt utjpr, ir domāti TĪRAM, pat ļoti tīram ūdenim. Tā kā mums jālaista nevis zāle, bet gan dobes un visādi dārzā augoši laksti, tad, loģiski, nelaistām tieši no spices ar salīdzinoši aukstu ūdeni, bet gan uzkrājam ūdens rezervi nelielā peļķē, ko var nosaukt arī par mazu dīķi. Pat, ja tās būtu mucas, ūdens ļoti īsā laikā sāk "ziedēt" dabiskā veidā piesārņojas ar visu, kas tobrīd gaisā ir. Līdz ar to tapa skaidrs, ka tīru ūdeni nodrošināt par saprātīgām izmaksām nevarēsim un ar to šis stāsts pabeidzās :D

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: G ()
Datums: 08/06/2014 14:51

Man ir laistīšanas sistēma 3 gadus, viss strādā OK, uztaisīju spici tieši priekš laistīšanas, lai nav jāmaksā Rīgas Ūdenim gan par ūdeni, gan kanalizāciju.
Nekādu problēmu nav bijis, rudenī ar kompresoru no sistēmas jāizpūš ūdens un jāaiztaisa ciet ūdens padeve. Pavasarī ieslēdzu un pārbaudu vai visas sprauslas darbojas, nav aizsērējušas, ja ir iztīru. Noregulēju, lai ķer visas vietas.
Uzstādīja Edgars Liepiņš Akvaters, tel. 28363169

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: Aigaritto ()
Datums: 10/06/2014 14:08

G cik tev laistama kvadratūra un ko tas pasākums nostājās ?

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: Zodčijs ()
Datums: 10/06/2014 22:20

Es kā galīgs duraks - pat es beidzot sapratu - ja es gribu normāli - kā pie baltajiem cilvēkiem - automātiskā režīmā laistīt gazonu - 30-60m dziļurbums - un tad točno viss būs čikeniekā....

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: Aigaritto ()
Datums: 11/06/2014 14:27

Kapēc jātaisa tāds urbums ?

Re: Dārza centrālā laistīšanas sitema
Autors: bobo ()
Datums: 11/06/2014 18:01

Tik dziļš ? :)

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **        **  ********   *******  
 ***   ***        **        **  **        **     ** 
 **** ****        **        **  **        **     ** 
 ** *** **        **        **  ******     ******** 
 **     **  **    **  **    **  **               ** 
 **     **  **    **  **    **  **        **     ** 
 **     **   ******    ******   ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727