UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 30/06/2015 08:09

Sveiki foruma biedri!
Pavisam drīz jāsāk siltināt, fasādei izmantošu puķiku. Radās jautājums, kuru no dekoriem ir vieglāk iestrādāt - lietutiņu vai biezpienu un kā ir ar grauda lielumu 2 vai 3 mm. Patēriņa ziņā skatos, ka biezpiena 2 mm grauda dekoram ir mazākais patēriņš uz 1/m2. Izlēmu izmantot SAKRET minerālo apmetumu. Vai pirkšanas kalkulators +/- sakrīt ar reālo patēriņu. Vai biezāks apmetums noslēps vairāk ķļūdu un parocīgāk pirkt 3 mm graudaino?
P.S. Sakarā ar to, ka plānoju iepirkt visu vienā vietā, tad arī ir svarīgi vai visi ražotāja dotie kalkulatori atbilst reālam patēriņam, piepirkt klāt nav problēma, bet būs ja paliks pāri kādi 15%. Kā ir no pieredzes?

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: rover ()
Datums: 30/06/2015 08:48

Lietoju CERESIT minerālo 2mm biezpienu un ražoāja noteiktie 3kg/kvm bija par maz. Nācas piepirkt klāt.

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: DsKs ()
Datums: 30/06/2015 09:01

Man vairak izgaja limjava,ar dekorativo trapiju pec razotaja noteikta ( 3mm lietutins ) ... Nav tas Sakret dekors tik dargs,lai nopirktu stipri uz virsu ... pietruks pieci maisi,aizskriesi un nopirksi ... taja pasa Depo jebkura momenta noperkams ...

p.s.

man pasam 3mm patik labak

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: parks2007 ()
Datums: 30/06/2015 09:24

Lietutiņam iedobēs krājas netīrumi un tas ātrāk izskatās nekāds,pats liku biezpienu 2mm,manuprāt,3mm vairāk komercobjektiem uz lieliem fasādes laukumiem.

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: pamats topošais ()
Datums: 30/06/2015 13:29

biezpiens ir ok, ir pat 1,5 vai 1mm. Jo smalkāks, jo vairāk noklāsi.

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: rbm ()
Datums: 30/06/2015 13:34

Kā man teica būvmateriālu veikalā, tad jo smalkāks grauds jo kvalitatīvākai jābūt pamatnei, jo pie maza grauda jebkurš defekts vai nelīdzenums ir redzams.
otra lieta, ja ir doma ņemt minerālo un to pēc tam krāsot, tam 1mm un 1,5mm grauds pēc divu kārtu krāsas pazaudēs savu tekstūru un tā vairs praktiski nebūs redzama.
Privātmājām esot optimāli 2mm, ar 3mm parasti taisa kad grib graudainumu vai pamatne nav ideāla.

mani savukārt interesē vai kādam ir pieredze ar biezpiena "uzpūšanu" mehanizēti nevis iestrādi ar rokām?

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 30/06/2015 13:43

Paldies. Vairākums ir par biezpienu, to arī ņemšu.

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: ints45 ()
Datums: 30/06/2015 17:04

Varu vien piebilst, ka liku Sakret biezpienam klāt krāsas pigmentu - krāsas trauciņu uz maisu. Daudzi ir par to skeptiski, bet es nekādu pleķainumu nesaskatu. Ņēmu pat termosā līdzi karsto ūdeni, lai ievērotu instrukciju.

Un vēl, vakara biezpiena pārpalikumu smērēju uz saimniecības ēkas, kas būvēta no skaidbetona blokiem, bez kādas grunts, sieta un līmjavas. Viss turās lieliski un nost nekrīt

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 01/07/2015 07:39

Pigmentu nelikšu, turklāt es stipri šaubos, ka vienatnē varēšu uzklāt dekoru fasādei. Pats likšu siltinājumu, bet vilcēju(s) meklēšu draugu lokā.

Re: Par fasādes dekoratīvo apmetumu.
Autors: frutis ()
Datums: 01/07/2015 09:01

tik biezpiens vai lietutiņs.. cilvēk mīļais ir arī citi inovatīvaki apdares materiali. bet nu 90% celtnieki neko vairak arī nemāk kā tikai močīt virsū biezpienus/lietutiņus. lai izdevusies māja!

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  ***   ***   **  **   **     ** 
 **     **  **     **  **** ****    ****    **     ** 
 *********  **     **  ** *** **     **     ********* 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **  ********   **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727