UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Fasādes krāsa.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/09/2015 17:24

Sveiki!
Kaut kur kau prasīju, kaut ko jau lasīju, bet tā arī netieku skaidrībā.
Ir svaiga fasāde, minerālā.
Meklēju krāsu, nonācu pie secinājuma, ka uz silikona bāzes krāsa man neder (nav fasāde izžuvusi)
Ir silikāta bāzes krāsas, kas būtu ok.
Izbraukājot n-tos veikalus izvēle nav liela (manā izpratnē, atmetot lēto galu un man par dārgo galu), +/- apstājos pie CAPAROL Syliton-Finish, VIVACOLOR hansa un RILAK forakril (akrila krāsa) (SAKRET KC nekur neatradu, bet domāju ka stipri labāka par iepriekšminētām nebūs).
Sliecos uz CAPAROL, bet tagad netieku skaidrs ar gruntēšanu. Veikalā saka, ka nav jāgruntē - krāsojot 2 kārtās, pirmajai kārtai piejauc klāt grunti Sylitol-Konzentrat 111 ~10%, un otrai kārtai var piejaukt mazliet var nē.
P.S. VIVACOLOR skaidrs teikts gruntējam slapjš pa slapju, kamēr nekļūst slikti.
Sorry, ka tik gari, bet vai ir kādam ko teikt?

Re: Fasādes krāsa.
Autors: rbm ()
Datums: 10/09/2015 18:46

ierakstam interneta meklētājā katru konkrēto krāsu un izlasām tehnisko dokumentāciju par virsmas sagatavošanu.

Re: Fasādes krāsa.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/09/2015 19:28

nu nu, izlasīju capalor. Tāpēv arī jautāju!

Re: Fasādes krāsa.
Autors: rbm ()
Datums: 10/09/2015 22:49

Es caparol.lv pie šī produkta izlasīju::

Jaunus apmetumus var pārklāt pēc pietiekoši ilga cietēšanas laika, parasti pēc 2 nedēļām, pastāvot 20 °C un 65 % rel. gaisa mitrumam. Ja laika apstākļi ir neizdevīgāki, piemēram, vējš vai lietus, jāievēro būtiski ilgāks cietēšanas laiks.

Tā kā diez vai krāsošana pēc dāžām dienām būs tas labākais risinājums.

Re: Fasādes krāsa.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/09/2015 23:01

Man pats apmetums - 2 mm biezpiens ir svaigs, pats armējošais slānis 2x žūst jau 1,5 mēnesi (vairāk no dek. apm. vilcējiem laiks ir ievilcies uz nedēļu).
Bet nogaidīšu nedēļu, lai izžūst, kaut gan ar esošiem laika apstākļiem, tas diez ko nav reāli.
caparol.lv ir par gruntēšanas līdzekli un pamatnēm, kur izšķir 2 daļas: vāji un vienmērīgi uzsūcošas virsmas, kuras nav jāgruntē jeb stipri, nevienmērīgi un drūpošas virsmas, kuras ir jāgruntē!
Neizprotu kāda man ir virsma (vāji vai stipri uzsūcoša)?

Re: Fasādes krāsa.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/09/2015 23:03

P.S. Kaut gan var iet ceļu, ka sviests putru sabojāt nevar.

Re: Fasādes krāsa.
Autors: he ()
Datums: 10/09/2015 23:29

velns, veči, Jūs man udzenat stresu. Man biezpienu uz akmens vates ar Siltitol Finish nokrāsoja apmēram 3 dienas pēc biezpiena uzklāšanas un arī armēšana tika taisīta tikai kādu nedēļu ātrāk ... :) Tiesa tas bija jūlija otra puse. Gads apkārt - sekas nejūtu...

Konzentrat grunti arī Depiņā pirku, bet procentus vairs neatceros....

Re: Fasādes krāsa.
Autors: rbm ()
Datums: 10/09/2015 23:29

uzzvani uz ganibu dambja Caparol veikalu un saņem izsmeļošu konsultāčiju no zinošiem cilvēkiem.

Re: Fasādes krāsa.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/09/2015 23:36

2 he
Vai neatceries Tev biezpienu pirms krāsošanas gruntēja? Vai krāsoja bez gruntēšanas divās kārtās?

Re: Fasādes krāsa.
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/09/2015 23:42

Caparol saits ar kontaktiem (un pati info vietnē) ir kaut kas nereāls, jāmeklē ganību dambī veikals.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********    ******   **    **        ** 
 **    **   **     **  **    **  ***   **        ** 
 **         **     **  **        ****  **        ** 
 **   ****  ********   **        ** ** **        ** 
 **    **   **     **  **        **  ****  **    ** 
 **    **   **     **  **    **  **   ***  **    ** 
  ******    ********    ******   **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727