UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Žoga stabu betonēšana
Autors: Elza M ()
Datums: 01/04/2023 14:29

Vai šādā laikā, kad pa dienu gaisa temperatūra ir ap 4C, bet naktīs pat -4C, drīkst betonēt žoga stabus? Vai labāk ar žoga likšanu pagaidīt, līdz gaisa temperatūra būs stabili virs 0C arī naktīs?

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: N ()
Datums: 01/04/2023 18:48

Ja man šobrīd gribētos betonēt kautko, es ganjau ūdenim piemaisītu sāli, lai nesasalst. Nu, vai arī nopirktu kādu piedevu kas tam paredzēts.

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: Sasalusi zeme ()
Datums: 03/04/2023 20:48

Zeme nav sasalusi, kur ir problēma? Ja tiešām bail, pārklāj ar kau to, kaut vai plēvi un zemi pa virsu.

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: glozing leveret ()
Datums: 04/04/2023 12:25

Pievienojot ūdenim sāli, tas nesasaltu, ja es gribētu kaut ko nekavējoties betonēt. Vai arī es izeju un nopirktu šim nolūkam paredzētu uztura bagātinātāju. eggy car

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: forumietis ()
Datums: 04/04/2023 12:39

Ar tiem uztura bagātinātājiem uzmanīgi. Betonam var būt alerģija un tas stabu atvems...

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: Aldiss ()
Datums: 04/04/2023 13:25

forumietis rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar tiem uztura bagātinātājiem uzmanīgi. Betonam
> var būt alerģija un tas stabu atvems...

Par uzmanību piekrītu. No pārtikas piedevas (sāls) metāla stabiņam uzmetīsies brūni dzeltenā slimība un tas sarūsēs paātrinātā tempā.

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: Maaceklis ()
Datums: 04/04/2023 17:23

Nu saali jau nu gan nevajadzeetu . Kaapeec tad juuras smiltis neizmanto muureesanai ka piemeeram ?Bet smiltis sijaa no upeem vai karjeriem ?

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: Theodore Evans ()
Datums: 11/08/2023 06:02

There are some online dissertation sites that you can find when you find something that is definitely listed on your site fnaf

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: fnaf ()
Datums: 29/08/2023 05:13

Ideālais laiks betonēt žoga stabus ir tad, kad temperatūra ir stabilā virs 0°C, lai novērstu negatīvu ietekmi uz betona izturību un procesu sauc par "zaldāciju". Betonējot pie zemākas fnaf temperatūras, betons var nesakrāties un neizsist pilnībā, kas var samazināt tā izturību un izturētspēju laika gaitā.

Re: Žoga stabu betonēšana
Autors: moto x3m ()
Datums: 08/09/2023 06:35

thanks for the helpful info from your post, this is exactly what i was looking for <a href="[https] x3m</a>

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.