UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Izmantot XPS gabalus kā armatūras sieta distancerus
Autors: knagis ()
Datums: 28/06/2023 22:16

Pamatu plāksnei divas kārtas ar armatūras sietu, attālums apm. 100mm.

No pamatu veidņiem paliek pāri padaudz 100mm bieza XPS.

Radās doma, ka tos varētu sagriezt apmēram 100x100x100 kubiņos (vai mazākos, skatītos, cik stabili turas), ko izmantot ~4/m2 kā sieta distancerus.

Varētu tā darīt vai tomēr doma garām?

Re: Izmantot XPS gabalus kā armatūras sieta distancerus
Autors: Mx ()
Datums: 30/06/2023 16:16

varbūt kāds tā ir darījis, lai iekometē, es tik gribu vērst uzmanību, ka putuplasts var viegli uzpeldēt vai aizpeldēt, kad liesi betonu. Gan jau plātnes stiprību neietekmēs, bet betons iet ar tādu jaudu (ar pumpi it ka jau var dozet, bet neviens tur nečakarēsies, gāzīs pietiekami ātri, ja nav trubai S veida līkums-bemze, nu tad vispār pilna mute betona, kas krīt pa trubu no 3 metru augstuma!), ka viss kas nebūs kārtīgi nostiprināts, tiks izkustināts, un putiks, ja vien nebūs kārtīgi piesiets, vienkārši tiks izsists no vietas un aizpeldēs, arī vibrējot var aizpeldēt! Es liktu armatūras "atgriezumus" vertikali un visu kārtīgi sasietu, tā lai var droši staiga un lēkāt pa virsu, tikai tāda konstrukcija pie liešanas saglabās savu telpisko struktūru. Saprotu, ka gribas visādus short cut taisīt, lai ātrāk un vieglāk, bet ka beigās nesanāk vēl lielāki s.. īpaši, ja tiek ņemts transportbetons, tur visam jābūt sagatavotam nopietni (bortiem/apmalēm arī jābūt nostiprinātām kārtīgi ar atgāžiem, ja negribi pilnu pļavu ar betonu). Lai veicas!

Re: Izmantot XPS gabalus kā armatūras sieta distancerus
Autors: knagis ()
Datums: 30/06/2023 21:20

Neticu savai spējai piesiet vertikālos gana stingri, lai tie turētos, bez locīšanas. Un man stiklašķiedras armatūra, tā kā atgriezumu maz un tos locīt nevar..

Eh, droši vien, kad nonāks līdz tam, vienu vakaru paspēlēšos ar tiem atgriezumiem, ja nekas sakarīgs nesanāks, brauks vien pirkt tos zigzag distancerus. Varbūt kombinēt abus..

Esmu redzējis, ka daži speciālus metāla locījumus pasūta, bet tas gan likās lieki, ja nu vienīgi tie gatavie zigzagi nav galīgi nekam nederīgi.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **  **        **     **   *******  
 **     **  **  **  **  **        ***   ***  **     ** 
 **     **  **  **  **  **        **** ****  **     ** 
 **     **  **  **  **  **        ** *** **   ******** 
 **     **  **  **  **  **        **     **         ** 
 **     **  **  **  **  **        **     **  **     ** 
 ********    ***  ***   ********  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727