UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 7
Re: pamatu izmaksas
Autors: Laimiigais ()
Datums: 10/10/2006 03:09

Nu taa, taa lieta ar pamatiem tiesaam nav tik traka kaa te visi runaa!!
Sveetdien pabeidzu pamatus savai naakotnes maajai 188m2.
Pamati pa perimetru bija 43m (12 m palika no vecaas maajas), raku pats ar draugiem, ar sasliku un nedaudz alu!!
tika ielieta peeda 400x200mm, peec tam pamati pa virsu 1100x250mm, armatuuru liku pats un veidnus arii taisiiju no melnaa finiera.
Kopaa tika ielieti ap 16m3 B22.5 betona. (leeja no miksera ar snuķi)
taatad kopeejaas izmaksas sastaadiija 1500Ls. betons izmaksaaja 1200ls, paarejais materiaals. prieks, kur tu rodies, vai ne??
Protams, tas nenotika dazaas dienaas, bet ta pa briivdienaam leenaam garaam tiku pie shaada rezultaata.
Ja rokas aug iistajaa vietaa, tad ieekonomeet var nu loooti daudz. :)

Re: pamatu izmaksas
Autors: Galvenais ()
Datums: 10/10/2006 03:31

Visu cieņu, Laimigais! Tas ir kartigs calis.

Pamatu izbuvee vislielaakaa problema ir izrakt melnzemi

Re: pamatu izmaksas
Autors: IneseX ()
Datums: 10/10/2006 17:03

Viss noslēpums kubikmetros - te cilvēki runāja par 40-50 kubikmetriem betona (dziļāki pamati, pagrabs utt.) Sareizini savu summu ar 3 un taa summa buus aptuveni taada pati, kaa mineets iepriekš... Man ~45 kub.m. pagājušajā gadā sanāca ap 5000.... Bez šašlika un alus, bet ar meistaru darbu:)))) Šašliku ēdām pēc tam!

Re: pamatu izmaksas
Autors: spk ()
Datums: 12/10/2006 03:38

Laimiigais, nu un ko tad tu tādu izcilu pavēstīji? Nu, normāla betona cena, armatūrai, finierim u.c. ar tāda izmaksa varētu būt. Tas, ka pats visu darīji, vai draugi pa vēdera tiesu šķipelēja - nu, ja cita nav ko darīt ... Ja tu gribi ar muti (lasi - drukāšanu forumos) pierādīt savu roku pareizību, tad diez vai tev tas izdosies :) Neviens jau nav tos pamatus redzējis, ne arī to ilgmūžību piedzīvojis :)


Re: pamatu izmaksas
Autors: s.d. ()
Datums: 12/10/2006 17:48

Kur ekonomija ? - Laimīgais___
ar savām rokām un draugiem par vēdera tiesu !!!
16 kubi par 1500 Ls- gandrīz 100 Ls par kubu--- nu man ar visām darba algām 50 kubi par 4500 Ls (tas pats par kubu), nu te nu man jāsaka, ka tu kaut kur esi pārmaksājis!!!! Hā!

Re: pamatu izmaksas
Autors: Galvenais ()
Datums: 12/10/2006 22:09

Kaadam ir problemas ar to, ka calis izraka savam rokam?? Vins tacu skaidri uzrakstija, ka darija to vikendos un vakaros pec darba. Citiem vardiem - atpusoties.

Pasam savam rokam celt SEV maju - tas patiesiba ir labakais laika pavadisanas veids, kads izdomats.

Re: pamatu izmaksas
Autors: Laimīgais ()
Datums: 12/10/2006 22:33

Betons man izmaksāja 57ls/m3, betona klase bija 22.5, jo vaajaaku ar suukni nevar pasūtiit. veda trijos piegaajienos par ko arii skaita naudu 52Ls/h (4h). vajadzeeja arii vienu kravu granti un sķembas, kaa arii iziireeet blieti uz dienu un plus nedaudz iepirkt finieri prieks veidniem, un armatuuru!!!
Uzskatu ka neesmu te paarmaksaajis, jo pirms taisiijos to veikt pasa speekiem, apzvaniiju dazus celtniekus, kuri teicaas ka tas maksaashot ap 400-450ls/m3 (viss kopaa). taa kaa pareekiniet pashi!!
Kaa jau teica Galvenais, ka dariiju to ar prieku un pa briivo laiku. Tagad toties es pats zinu kaa un ko es esmu taisiijis un cik kvalitatiivi, nav jaauztraucas, ka peec paaris gadiem buus jaapaarbuuvee.
Priekā :)

Re: pamatu izmaksas
Autors: dig ()
Datums: 07/11/2006 16:57


mums pamati 217kv.m. mājai mapati izmaksāja ap 10 000ls - 4000par darbu un viss pārējais - materiāli

Re: pamatu izmaksas
Autors: celajs ()
Datums: 16/11/2006 23:29

145m2 divstāvu māja sanāk ap 15000 (ar visu PVN)

Re: pamatu izmaksas
Autors: ceeleejs ()
Datums: 16/11/2006 23:33

145 m2 divstavu majas pamati caur firmu sanāca 15000 (ar PVN), bez nekādām problēmām un liekiem sarežģijumiem! :)

Pašreizējā: 3 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **    **  ********  ********  **     ** 
 **    **   **  **   **        **        ***   *** 
 **          ****    **        **        **** **** 
 **           **     ******    ******    ** *** ** 
 **           **     **        **        **     ** 
 **    **     **     **        **        **     ** 
  ******      **     **        ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727