UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

ar ko siltinat
Autors: zakis ()
Datums: 03/05/2007 18:09

Ar ko lai siltina ķieģeļu māju? Meistars it kā iesaka tomēr ar putoplastu- esot lētāk-šķiet, arī vieglak to darbu padarīt. Bet es atkal vēlos ar akmensvati? Paskatījos jaunbūves- baigi daudzi tomēr liek to putoplastu... Nu nezinu, varbūt kads ko ieteiks?

Re: ar ko siltinat
Autors: mozolis ()
Datums: 03/05/2007 18:14

putuplasts maksā daudz lētāk nekā cietā akmensvate tapē liek jaunbūvēs putuplastu!!! liela tur atšķirība nav tāpat māja īpaši neelpo kad liek akmensvati!!

Re: ar ko siltinat
Autors: zakis ()
Datums: 03/05/2007 18:19

Ai, paldies!Bet tehnoloģiski vai to akmensvati ir daudz grūtāk uzklāt? It kā tur liek kaut kādas līstes- es neko nesaprotu-, bet man kaut ka liekas, ka ar to akmensvati- ja nepareizi uzliek- tad vēlāk apdare- apmetums var sāk nākt nost....???? Ar putoplastu neesot tādu problēmu un vēl, ko Jūs domajat par ugunsdrošību????

Re: ar ko siltinat
Autors: mozolis ()
Datums: 03/05/2007 18:26

nu ir grūtāk uzlikt to akamensvati par darbu tev dārgāk paprasīs nekā putuplastu liekot!!! ja degs tad jau tā pat viss nodegs!!! :D:D:D:D bet tas tā putuplasts jau nemaz tā nedeg viņš kūst un akmensvate ar pie lieliem karstumiem kūst!!! es piemērams neuzkatu ka vajag pārmaksāt tikai tāpēc ka gribās akmensvati!!! ja jums tie meistari ir oficiāli strādā tad ok prasiet garantiju uz pāris gadiem un tad jau var likt, bet ja kādi kreisie (neoficiāli) strādnieki tad ieteiktu putuplastu likt!!!
P.S mēs liekam jumtus, veicam iekšdarbus, elektroinstalāciju, santehniku, apkuri utt ir brigāde kas veic fasādes darbus!!!

Re: ar ko siltinat
Autors: zakis ()
Datums: 03/05/2007 18:47

Jauks paldiesiņš! Pēc P.S. sapratu, ka vispār ir iespējams ar Jums arī ko runāt?- piemēram, siltināt un apmest māju...? Māja atrodas Mārupē.

Re: ar ko siltinat
Autors: mozolis ()
Datums: 03/05/2007 18:52

jā protams, vienmēr ir iespēja sarunāt!! ;)

Re: ar ko siltinat
Autors: ezisss ()
Datums: 03/05/2007 21:58

Ieteiktu tomēr labāk siltināt ar vati, nevis ar putiku. Sakat ko gribat, bet vate elpo, bet puķis nē. Un tās ir muļķibas ka abi elpo vienādi...

Re: ar ko siltinat
Autors: Zēģele ()
Datums: 03/05/2007 22:13

Ja man ārsiena ir gāzbetons 3600mm, kādu akmens vates biezumu izvēlēties labāk 50 vai 100mm?

Re: ar ko siltinat
Autors: krupīc ()
Datums: 03/05/2007 22:51

nu kā tā var rakstīt, ka akmens vate deg?
Nu bik tak kaunu prast pirms puķiku cilvekiem ausīs bazt!
Tātad! Fasādes akmens plātnes ir A1 grupas ugunsdrošs materiāls, neizdala dūmus un degošas daļiņas.

Akmens vates vidēja īslaicīgā ūdens absorbcija ir mazāk kā 0.3 kg/m3
Praksē šāds lielums ir nenozīmīgs.
Vate sastāv no šķiedrām, tas elpo, ir mikroklimats! Tas nav termoss kas raso, pelē un zelē.

Nu johaidī! :)

Pr. brīvd. visiem.




Re: ar ko siltinat
Autors: mozolis ()
Datums: 03/05/2007 23:23

vate nedeg, bet kūst!!! un tur ir po ka viņa bik vairāk elpo tāpat mājas siena nevelna neelpo!!! tas viss ir sviests par to elpošanu!!!

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.