UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Buvejam
Autors: Tims ()
Datums: 17/06/2007 16:25

Betonejam pamatus,murejam, navdara darbi -jumts utt.
viss kas saistits ar buvi.
mob.29408782 vai 26411896 Tims

Re: Buvejam
Autors: Muky ()
Datums: 18/06/2007 16:19

Lasu šo forumu un nesaprotu vai nu cien. Timam tik švaki ar pasūtījumiem, jeb kādas cita rakstura problēmas, ka regulāri šo forumu izmanto savu pakalpojumu piedāvāšanai?

Re: Buvejam
Autors: Tims ()
Datums: 18/06/2007 16:23

šeit jau apgrozas ti kam ši tema intrese,bet izskatas ka jums ir cita rakstura problemas...
Bet kas atiecas par buvdarbiem vienmer laipni..... parejas temas man neintrese

Re: Buvejam
Autors: Muky ()
Datums: 18/06/2007 16:33

Nevajag jau uzreiz apvainoties. Taču man kā praktiķim daudz ineteresantāk lasīt citu pieredzi, kur es kaut ko varu jaunu apgūt, nevis pliku reklāmu.

Re: Buvejam
Autors: Tims ()
Datums: 19/06/2007 01:56

Redziet ,šeit realu praktiku esmu mazs sastapis.
daudzi te reklamejas vai ka to var nosaukt. vai pareizak izliek savu informaciju.
šeit ari daudzi mekle ,un atrod celtnieksu kas viniem buves.
bet lai cik praktiki šeit stastitu ,diskutetu.... tapat cilveks dara pa savam ,lidz ar to daudz nepabeigtu sabojatu buvju.
es ari esmu praktikis... neviena vien maja aiz muguras.... un reizem šeit tie padomi ir ari aplami tapec ipasi neiesaistos diskusijas...
ja kads mani noligst ja ludzu....
daudzi grib pa leto atrak ,letak...un gala cuš...netiek ieverotas tehnalogijas...uttt....
Taka skaidrot, stasti ,esmu secinajis bezjedzigi.
bet praktikiem vajadzetu atvert savu diskusiju un dalities pieredze,.

Re: Buvejam
Autors: Andža ()
Datums: 19/06/2007 19:17

par cik $$$ kubā cien. Tims mūrē?

Re: Buvejam
Autors: Muky ()
Datums: 19/06/2007 21:49

Man tomēr kā gala patērētājam, kurš daudz var izdarīt pats šeit ir pietiekami daudz praktiskas informācijas. Daudz kas ir relatīvs, taču ir lietas par kurām vislabāk varēs atbildēt tie, kuri paši visam cauri gājuši. Praktisks ir arī jautājums par cik Ls/m3 cien. Tims būvē blokus, no tā atkarīgs vai pašam čakarēties pa vakariem un brīvdienām, jeb ,piemēram, Tims atbrauks un pāris nedēļu laikā man sienas uzmūrēs. Lūk tā, jo cenu diapazons tiek norādīts no 25 līd pat 50 Ls par m3. Beidzamajā cenā gan laikam ir ierēķināti gan nodokļi, gan šefa ikgadējais atvaļinājums.

Re: Buvejam
Autors: Andža ()
Datums: 19/06/2007 22:53

Tieši tā, Muky 100 % taisnība. Nu, Tim, cik tad maksā viens m3? Pirmās 3 rindas es esmu pats jau samūrējis (nu tā, lai vismaz sākums ir OK un brigāde pēc tam nevarētu visu galīgi aizlaist pa dēli), bet nu čakars tomēr vienam pašam, nenoliedzami, ir. Javu es piegādāšu, tikai pašiem būs jāatjauc ar ūdeni.

Re: Buvejam
Autors: Tims ()
Datums: 25/06/2007 16:52

par diapazonu ir taisniba.
bet ja kadam ir intrese
mans num 29408782



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **  ********    *******   **    ** 
  **  **   **  **  **  **     **  **     **  **   **  
   ****    **  **  **  **     **  **         **  **   
    **     **  **  **  ********   ********   *****    
    **     **  **  **  **         **     **  **  **   
    **     **  **  **  **         **     **  **   **  
    **      ***  ***   **          *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727