UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: .... ()
Datums: 07/07/2007 00:10

vai kads nevaretu palidzet un izstastit kaa pareizi uzklat koka delju apsuwumu?

Re: ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: a ()
Datums: 07/07/2007 01:32

Pats svarīgākais ir paši dēļi. Fasādes apdarei jāņem speciāli dēļi -ar gropēm aizmugurē - tādiem kā izfrēzētiem grāvīšiem. Tie ir speciāli domāti, lai dēļi plešoties un saraujoties neliektos un nekropļotu skatu. Arī ēvelētus dēļus fasādei labāk neizmantot - iesaka neēvelētus, smalki zāģetus dēļus. Zinu, ka Raitwood pārdod speciālus fasādes dēļus. Droši, ka ir vēl firmas.

Re: ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: .... ()
Datums: 07/07/2007 22:07

mani vairaak interesee kaa pareizi tos deljus uzklaat.....

Re: ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: Didzisp ()
Datums: 07/07/2007 22:29

Dēļus klāj sākot no apakšas. Naglas dzen "papucī", lai nākamais dēlis aizsegtu naglas galvas. Sausus dēļus(slapjus jau labāk neizmantot) nekādā gadījumā nevajag cieši sadzīt kopā, citādi rudens lietavās dēļi uzbriedis un kādu no tiem izspiedīs uz āru. Es liku nelielis bleķīšus spundēs , tad sadzinu dēļus kopā, piesitu ar naglu un izņemu distsncerus. Stāv jau astoņus gadus un neko neizspieda. Zem vagondēļiem nevajag nekādu vēja plēvi. Vēja plēve vajadzzīga tikai visādam fufelim sidingam, bet kārtīgs vagondēlis pa spundēm neko nelaiž cauri. Vai tad dzelzceļa vagonos stāv kāda plēve? Tak nē un nekas nebirst cauri. Nav jau slikti, ja ir tie iefrēzējumi dēļa aizmugurē, bet ja dēļi šauri, tad labi stāvēs arī bez iefrēzējumiem. Tā jau ir, ka labāki neēvelēti dēļi, bet vienalga tos būs ļoti grūti saglabāt gaišā koka krāsā. Es domāju, ka tas principā nav iespējams ne ar kādu koka aizsardzības līdzelkli. Ja kāds to var apstrīdēt, tad lai parāda man nenomelnējušu desmit un vairāk gadus vecu ēku no koka dēļiem. Vienīgais man zināmais un gadsimtos pārbaudītais koksnes aizsardzības līdzeklis ir zviedru krāsa, bet tad jāatsakās no dabīgās koka gaišās krāsas.

Re: ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: .... ()
Datums: 08/07/2007 00:00

paldies

Re: ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: r-b ()
Datums: 08/07/2007 05:37

Jautājums Didzisp: kas tur īsti ir ar tiem dzelzceļa vagoniem? kādā sakarā?

Re: ka pareizi uzklat deļu apsuvumu?
Autors: KOHINURS ()
Datums: 08/07/2007 06:58

Arhitektoniski nekāda vaina nav dabiski vecīgi nomelnējušam neēvelēta koka apšuvumam kopā ar parupju ēkas mūra daļu apmetumu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********  ********   *******   ******** 
 **    **   **        **        **     **  **       
 **         **        **        **     **  **       
 **   ****  ******    ******     ********  ******   
 **    **   **        **               **  **       
 **    **   **        **        **     **  **       
  ******    ********  **         *******   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727