UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Airoc vai Ytong?
Autors: Bachs ()
Datums: 17/07/2007 01:43

GAIDĪŠU Padomus arī šeit.
Sāku buvēt divstāvīgu privātmāju pašu bērnu spēkiem no Ytong 400mm blokiem... cenas ceļās ,piegādes kavējās , vai neturpināt ar Airoc? ir daudz lētāk, vai kvalitāte Airocam ir daudz sliktāka? Vai kāds nav rīkojies līdzīgi? Varbūt otro stāvu būvēt no Silblokiem, un siltināt ar putiku? Ko ieteiksiet?

Re: Airoc vai Ytong?
Autors: a ()
Datums: 17/07/2007 02:39

Ja pareizi saprotu, tad Aeroc koncerns pieder Ytong ražotājiem (Xella grupa - lielākais gāzbetona ražotājs pasaulē, pieder vāciešiem). Ytong noteikti ir kvalitatīvāks produkts, bet būtībā jau ir vienalga - turēs gan viens gan otrs. Silbloki ir smagāki.

Re: Airoc vai Ytong?
Autors: E ()
Datums: 17/07/2007 06:52

Es arii buveju no Ytong 400mm blokiem saviem speekiem. Man izskataas ka paaris paletes paliks paari, bet to es zinaashu peec menesha. Tad arii liekos tirgoshu zem tirgus cenas. Jebkuraa gadijumaa redzeeju ljoti daudz Ytong blokus Saimniek servisaa Kjipsalaa. Bija arii Nelsaa (Ciekurkalnaa). Izskataas, ka sovasar deficiits nebuus.

Re: Airoc vai Ytong?
Autors: R ()
Datums: 27/07/2007 23:23

silbloki man liekas nav tik precīzi izmēros ka Ytong-grūtāk mūrēt un līme aiziet vairāk.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **     **  ********        ** 
 **   **   **        **     **  **              ** 
 **  **    **        **     **  **              ** 
 *****     ******    **     **  ******          ** 
 **  **    **         **   **   **        **    ** 
 **   **   **          ** **    **        **    ** 
 **    **  ********     ***     **         ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727