UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
koka balkona risinājums
Autors: raitis1 ()
Datums: 22/08/2007 23:34

man ir uz koka sijā balstīts balkons 12 m garumā, bet nvaru saprast, kāda izlocācija būtu jāliek uz tā sijām? doma ir balkona grīdā pēc tam ieklāt dēļu klāju.

Re: koka balkona risinājums
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 23/08/2007 00:09

Speciālo cinkoto profilskārdu "LEWIS' vai tā analogus. Dēļus risināt kā uz ziemu paceļamas redeles.

Re: koka balkona risinājums
Autors: E ()
Datums: 23/08/2007 04:53

Manupraat baigi smags sanaaks, normaals balkons neizturees.
Es arii sobriid domaaju, kaa veidot balkonu. Pagaidaam ir uzliktas tikai koka sijas.

Re: koka balkona risinājums
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 23/08/2007 15:27

Balkonu jau tāpat jārēķina slodzei 200kg/m2 kuru var radīt cilvēki.
Tātad profilskārds ar cementa javu ~4cm biezumā slogos siju 80kg/m2 un koka redeles 25kg/m2. Vēl jāpieskaita margas.
Tātad grozies kā gribi, bet ar 300..350kg/m2 slodzi jārēķinās.Tātad sijai ar laidumu 4m un soli 1m slodzes laukums 2m2 jāiztur 600..650kg.

Re: koka balkona risinājums
Autors: raitis1 ()
Datums: 23/08/2007 16:40

bet kāpēc paceļamas redeles uz ziemu? vai tad dēļu klājs ziemas nepārdzīvos? laikam jau tas skārds ir jāliek, bet nav man īsti skaidrs, kā tehniski pareizi tas būtu jāizdara? Un man vēl sanāk, ka sijas "lien" no mājas fasādes kādu metru laukā un garums balkonam ir 12 metri un apakšā gan nav nekādas stutes. man bij doma, ja tas viss tik smags sanāk, arī koka stutes likts zem balkona?

Re: koka balkona risinājums
Autors: v_t ()
Datums: 23/08/2007 16:59

par lewis pakonsultējies baltimex'ā. atkritīs virkne neskaidrību.

Re: koka balkona risinājums
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 23/08/2007 20:14

Jebkurām koka konstrukcijām, kas atrodas atklātā veidā ārpusē ir jāvēdinās. Tas ir kā ģeometrijas aksioma. Vadoties no ši apsvēruma arī izvēlas konstrukciju. Var jau stiprināt speciālos klaja dēļus sijām uzreiz, bet ar garantiju balkons tecēs, jo uz tā nokļūst slīpie lieti un ziemā puteņa laikā sniegs.

Re: koka balkona risinājums
Autors: raitis1 ()
Datums: 24/08/2007 00:21

nē, man bij doma likt uz sijām to skārdu un tad uz tā virsū dēlīšus. manuprāt tā smuki izskatīsies. bet vai ir kāds cits risinājums ? nu piemēram, varot likt arī linoleju uz tā skārda???

Re: koka balkona risinājums
Autors: Lauris Gaiķēns ()
Datums: 27/08/2007 17:20

Labdien.
Var pārklāt nesošo siju ar caurspīdīgu poliuretāna membrānu. Vizuāli būs redzams koks. Nosacījums kokam jābūt saausam 6- 8 %
Arī klājuma dēļiem var likt šo materiālu. Ātras uz efektīvs risinājums.

Varat zvanīt
29459621

Ar cieņu,
Lauris Gaiķēns

Re: koka balkona risinājums
Autors: zane55 ()
Datums: 09/10/2007 21:21

vai uz sijām balstītam balkonam var likt arī mitrumizturīgu saplāksni un tad tam vēl virsū kaut ko mitrumaizsargājošu?? help!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **        **    **  ********   ********  
 **        **        ***   **  **     **  **     ** 
 **        **        ****  **  **     **  **     ** 
 ******    **        ** ** **  ********   ********  
 **        **        **  ****  **         **        
 **        **        **   ***  **         **        
 ********  ********  **    **  **         **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727