UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

bojāts balkons "lietuviešu" projekta mājām ...
Autors: DanteZ ()
Datums: 25/08/2007 03:44

Baigais man interesantais jautājums. Ir dzīvoklis "lietuviešu" projekta mājā 5.stāvā. Māja ir kautkādi 60-tie gadi ja nemaldos - attiecīgi daudzu desmitu gadu garumā balkons ir visu laiku pakļauts vējiem, lietiem un temperatūras maiņām. Rezultātā viņš ir strīpaini noklāts ar maziņu sūniņu un metāla margas apakšējā daļā ir konkrēti izrūsējušas - izburbušas. Balkons ir diezgan plats (apmēram 3.5x0.8) kā jau tām mājām utml. un es tagad nokasījis visas sūnas un uzlaidis grunti un nolīdzinājis ar betonu saprotu, ka esmu palielinājis balkona svaru pa kādiem 25 - 30 kilogramiem. Domāju tagad varbūt salikt akmens flīzes un uzlikt jumtiņu, kopā apmēram ar visiem betoniem un visu kopā palielināt kopējo svaru vēl pa kādiem kilogramiem 70-90. Jautājums - vai to vispār var darīt? Es saprotu, ka svars tiek vienmērīgi izlīdzināts pa visu balkonu, bet no šitiem balkoniem man vienmēr ir nākušas "skudriņas". Kā ar viņiem tur īsti ir? Kā viņi ir piestiprināti mājām? Kad es uzlikšu flīzes es vispār varēšu iet ar drošu sirdi tur uzpīpēt? Cik viņiem ir celtspēja? Vienvārdsakot vai manai balkonlūšanas paranojai ir pamats? Un varbūt kautkur var dabūt spečuku, kurš par saprātīgām summām var novērtēt stāvokli?

Re: bojāts balkons "lietuviešu" projekta mājām ...
Autors: zipaks ()
Datums: 27/08/2007 04:56

iedzen pāris kārtīgus āķus un atsien pret paneli ar trosēm. cerams, paneli neizraus no sienas :)

Re: bojāts balkons "lietuviešu" projekta mājām ...
Autors: Lauris Gaiķēns ()
Datums: 27/08/2007 17:03

Labdien!
Novērtēt nevaru, bet varu piedāvāt risinājumu, kas vizuāli nebūs sliktķ kā flīzes, bet svars krietni mazāks, līdz 2 kg, ja virsma līdzena ap 800 g/m2.
Tagad jau par vēlu, varējām piedāvāt risinājumu, kas būtu stipri vieglāks.
Izmaksas ap Ls 16 par m2.

Varat zvanīt 29459621

Ar cieņu,
Lauris

Re: bojāts balkons "lietuviešu" projekta mājām ...
Autors: Doctors ()
Datums: 28/08/2007 22:49

Tāpat vien iziešana uz balkona neskādēs, bet iziešana uzpīpēt pie laba gala nenovedīs - plaušu vēzis kā likts :-)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ********  **     **   ******   
 **     **  **     **  **        ***   ***  **    **  
 **     **  **     **  **        **** ****  **        
 *********  **     **  ******    ** *** **  **   **** 
 **     **  **     **  **        **     **  **    **  
 **     **  **     **  **        **     **  **    **  
 **     **  ********   ********  **     **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727