UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Grants, šķembu, melnzemes cenas
Autors: GG ()
Datums: 04/09/2007 23:38

Sveiki,
Kādi ir vidējie aptuvenie cipari par grants, šķembu un melnzemes m3?

Vajag Ogres pusē.

Re: Grants, šķembu, melnzemes cenas
Autors: aaaa ()
Datums: 05/09/2007 00:49

Visvienkāršākais - ss.lv un apzvani kādus piecus kantorus - būs reāls priekšstats par cenu, jo cena mūsdienās ir atkarīga ne tikai no produkta, bet arī no vietas, uz kurieni jāved.

Re: Grants, šķembu, melnzemes cenas
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/09/2007 15:12

Dažiem karjeriem ir mājas lapas
[www.buvmeistars.lv]

Re: Grants, šķembu, melnzemes cenas
Autors: mikelisss ()
Datums: 05/09/2007 17:59

tikko kaa pasuutiiju. Veda kaut kur no Ogres rajona. 8m3 kravas. Grants - Ls 110; dolomita shkembas Ls 120. Melnzemi, ja vajag teritorijas labiekaartoshanai (zaalienam), ieteicams mekleet no pamatiem izstumto. Var pat samekleet par Ls 3-5/m3. Ja vajag austveertiigu (sijaato), jareekinaas ar Ls 10+ / m3

Re: Grants, šķembu, melnzemes cenas
Autors: Ambrosio ()
Datums: 06/09/2007 06:22

Divas nedēļas atpakaļ pamatu spilvenam paņēmu 18m3 dolomīta šķembu 20-40mm un 18m3 rupjo dolomītu šķembu - katra krava pa 220Ls+PVN (mans objekts ap Sauriešiem). Piegādā arī smiltis, melnzemi, granti. Atbrauca smagais ar četrām asīm uz rāmja - 2 stūrējamās, 2 velkošās asis. Tā kā lija lietus un daļa no piebraucamā ceļa bija ar dievu uz pusēm, tad par laimi neiesēdās kā viens cits, nedaudz dārgāks piegādātājs ar puspiekabi :)

Ceru, ka admins neuzskatīs šo par spamu, jo dalos ar kontaktiem, ar kuriem saskāros būvējot sev māju un ar kuru darbu esmu apmierināts. Viens no plusiem bija tas, ka atveda šķembas arī sestdienā, kad man tās negaidīti aptrūkās :) Tas gan nenozīmē, ka garantēju, ka citu pieredze būs tikpat pozitīva kā man :)

Kontaktinfo: Agris, 29461272.

Principā izskatot ss.lv, cenu diapozons (lielajām kravām) dolomīta šķembām bija 12-16 Ls/m3 ar piegādi. Pārsvarā 14 un 15 Ls/m3.

Apsvēru iespēju arī izmantot drupinātos būvgružus no EKO Serviss (atrodas uz Granīta ielas, man ļoti tuvu :) ),

[www.ekoserviss.lv]

Cenas it kā ļoti draudzīgas, bet man vajadzīgajā brīdī drupinātāji bija otrā pusē Daugavai, no turienes vest caur sastrēgumiem nebija iekāriena. Bet tā kā ātrumā neviens pazīstamais nevarēja apliecināt, ka tādas būvgružu šķembas var droši bērt zem pamatu plāksnes + laika ierobežojumi, paliku pie dolomītu šķembām. Domāju, ka mazajiem pagaidu (un varbūt ne tikai pagaidu) ceļiem gan var mierīgi bert kā pamatni.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **  ********   *******    *******  
 **     **  **  **  **  **        **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **        **     **  **     ** 
 *********  **  **  **  ******     ********   ******** 
 **     **  **  **  **  **               **         ** 
 **     **  **  **  **  **        **     **  **     ** 
 **     **   ***  ***   ********   *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727