UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Fibrolīta plātņu apdare
Autors: Bruno ()
Datums: 12/09/2007 01:26

Vai kādam ir pieredze ar fibrolīta plātņu apdari, kas veidota uz koka karkasa. Mani interesē vai apmetumā neveidojas plaisas plātņu salaiduma vietās?

Re: Fibrolīta plātņu apdare
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 12/09/2007 16:12

Fibrolīta plātnes ražo no mitra koka, tapēc tās ilgi žūst. Tas nodrošina to, ka kvalitatīva apmetuma izpildei uz saduršuvēm būtu jāliek sietlenta un ar apmetuma uzstrādes ātrumu nevajadzētu steigties. Iepriekš plātni būtu jāiegruntē ar cementa pienu, ļaujot tam izžūt. Arī kaļķa javas pamatslānim jālauj iekalst un nedaudz sarukt. Vēl ieteikums, plātnes liekot to šuvju vietas vajadzētu pārbīdīt, tā lai plātņu īso malu šuves nesakristu.
Agrāko laiku literatūrā ir apraksti, kas plātņu montāžas laikā sadurvietās lika iestrādāt kaļķu javu, taču es esmu izmantojis arī montāžas 'poliuretāna' putas.
Iespējams, ka labākais variants būtu nevis izpildīt gludu apmetumu, bet plātņu šuvēs veidot rises ar izmēriem 60x130 vai 60x86cm.

Re: Fibrolīta plātņu apdare
Autors: SP ()
Datums: 28/09/2007 22:18

Par shuvem piekriitu nevienai siltumizolacijai arī šai nerekomende lai viena punkta sakristu 4 stūri. Esmu redzeejis vairakas majas kuras ir shadi nosiltinatas un vis ir kartībā. noarmē ar armējošo javu(BAK) un stiklaškiedras sietu. Tad nogruntē un uzklāj dekoratīvo apmetumu. "Labs" piemērs ir pie Pērnavas ielas Buvniecības ABC kur māja ielas pašā galā ir saplaisājusi bet tie nelika sietu un tas bija sen.


Es ar neticeju ka var uztaisiit ta ka neplaisā, bet var ;-)

Re: Fibrolīta plātņu apdare
Autors: Haralds ()
Datums: 01/01/2008 19:33

Man ieinteresēja Sakret tehnoloģija fibrolītam.
Ir domāts, ka to klāj virsū uzreiz fibrolītam? Vai arī to kombinē ar iepriekšējo klasisko variantu un sakrets ar sietu ir kā noslēdzošā kārta?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********  **     **  **    ** 
 **        **     **  **    **  ***   ***  ***   ** 
 **        **     **      **    **** ****  ****  ** 
 ******    **     **     **     ** *** **  ** ** ** 
 **         **   **     **      **     **  **  **** 
 **          ** **      **      **     **  **   *** 
 ********     ***       **      **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727