UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
osb - kā grīdas segums
Autors: bibo ()
Datums: 20/09/2007 05:22

Vai pastāstīsiet- man ideja-uz grīdas -kā gatavo segumu atstāt osb loksnes! bet vai tas der!? gribu viņas nogruntēt,nokrāsot tumšas un tad ar laku pārklāt! sakiet vai nebūs pa dārgu? vai tā lakas kārta mani nepārsteigs- laka daudz aizies? un ko ievietot starp tām loksnēm? pateicos!

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: zipaks ()
Datums: 20/09/2007 05:25

kur tā grīda - suņubūdai ?

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: shmurger ()
Datums: 20/09/2007 05:30

var jau vis kaut ko...

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/09/2007 06:49

Es gan neieteiktu OSB likt kā grīdas segumu pat garažā. Galvenā problēma ir tā, ka OSB plāksnes nav gludas un vēlāk būs grūti kopjamas. Tad jau labāk veco labo skaideni, tā vismaz ir gluda, bet vēl labāk dureli(tādas zaļas skaidenes plāksnes, bet nosaukumu es tā īsti neatceros).

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: bibo ()
Datums: 21/09/2007 02:33

laikam zipaks ar grib- ja prasa- vai arī fenderēsi-un mini-kur tā grīda ir? Id..ņ,padomu prasu- a tu tok neko nerubī- tik pa veģetāro telpu!!!!!

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: ruukiitis ()
Datums: 26/10/2007 15:51

1. a kas tur slikts, jā veido šādu grīdas segumu.
2. man vismaz liekas stilīgi neakurāts koka skaidu raksts, bet protams ja to nogrāso tad gan...
p.s.
no ekonomija viedokļa, un manuprāt arī no visiem citiem viedokļiem, apnīk OSB, ņem un liec virsū flīzes, linoleju, paklāju, korķi - īsāk sakot dajebko.

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 26/10/2007 16:35

OSB vai dažādos brīvos virzienos salīmētā finieru skaidu plātne varētu slimot ar to pašu nelaimi kā saplāksnis. Nelaimes būtība ir tādā, ka finiera virsmas neizdodas tik labi apstrādāt ar līmi, lai tās sapresējot būtu garantija, tam, ka atsevišķas finiera loksnītes dinamiskās slodzes iespaidā (pēdas) nesāks atlīmēties. Pajautā tiem , kam ir saplākšņa plātņu grīdas segumi, kā tie kopjas ekspluatācijas laikā.

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: v_t ()
Datums: 26/10/2007 16:47

vienā veikaliņā redzēju lakotu osb grīdu. nekāda vaina. nemanīju, ka tur kas lobītos nost.

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: Juris_F ()
Datums: 26/10/2007 17:05

NU jā, lielākā problēma varētu būt uztaisīt smukas šuves. Arī skrūves būs jāslēpj kaut kā, lai būtu kaut cik smuki. Pirms tam gan ieteiktu noslīpēt, vai nu visu špaktelēt, lai aiziet ciet visas poras, jo reāli OSB ir pamatīgi caurumains, nu kā siers, un to pamana tikai nokrāosjot. Tā tas škiet baigi līdzens.
Ja uzreiz gruntēs vai tml, tajā porās, ā jau teicu, lai tās aizpilditos, varētu aziet daudz škirdumu, ko nu tur pēc kārtas lieak. Kā jau grīdai, rēķinies, ka ar vienu lakas kārtu tik vai tā nepietiks, būs jāliek kādas trīs, lai būtu zināma nodilumizturība.

Re: osb - kā grīdas segums
Autors: EjTakTu ()
Datums: 31/10/2007 20:07

Esmu redzējis OSB grīdas gan kantorīšos, gan dzīvojamās telpās. Bet visvairāk mani pārsteidza OSB grīda manā vannas istabā :D Kaut gan par vannas istabu to īsti korekti nebūtu saukt, jo vannas tur nav ;) Teiksim tā - sanitārais mezgls ar dušas kabīni, vaterklozetu, izlietni, veļasmašīnu. Tā kā lieli ūdens plūdi tur nav, tad ar to mitrumizturību pilnīgi pietiek, it sevišķi, ja virskārta tiek papildus lakota vai krāsota. Baseinu no OSB protams labāk netaisīt :) Grīdu liku no spundētām plāksnēm, šamējās savā starpā salīmējot. Nedaudz visu virsmu paslīpēju priekš labākas saķeres, nošpaktelēju šuves, atkal paslīpēju. Tad ar špakteļlāpstiņas palīdzību lakoju 4 reizes. Starpslāņus protams arī nedaudz paslīpēju. Lietoju tonētu (tumši zilu) pusmatētu laku. Izveidojās virsma ar interesantu rakstu. Ar plikām kājām staigāt patīkami, jo šamējā pretstatā flīžu grīdām ir silta. Protams uz "siltajām grīdām" arī flīzes būtu siltas ;) Grīda ir ļoti viegli kopjama. Un nelien tās skabargas tajās kājās :D 4 gadus pa šamējo drīpelējos, nav ne vainas. Kaut gan virsējā lakas kārta ar laiku ir mazliet padilusi. Nekas nākošvasar uzpindzelēšu vēl kādu kārtu.
Vispār jau eksistē arī rūpnieciski slīpētas plāksnes u.c. Bodēs gan nav manītas.
[www.osb.lv]

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   ******    ********   *******  
 **     **  **     **  **    **   **        **     ** 
 **     **  **     **  **         **        **        
 *********  **     **  **   ****  ******    ********  
 **     **  **     **  **    **   **        **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **        **     ** 
 **     **   *******    ******    ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727