UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

pamati no ''dobeles panelis''
Autors: andisk26 ()
Datums: 24/09/2007 16:57

Ir kāds būvējis pamatus ar ''dobeles panelis'' ? Varbūt ja ir kādam bijusi pieredze padodiet kādu ziņu, interesētu kādas izmaksas, darbietilpība u.c. svarīgas lietas. Tā jau izskatās tā neko.

Re: pamati no ''dobeles panelis''
Autors: Antins ()
Datums: 25/09/2007 20:19

izskataas taa neko, ja ne sev buuveet,imho. tas papiira lapas biezuma betona slaanis tak nav nopietni pat sienaam, imho, kur nu veel pamatiem...ja nu vieniigi prieksh salmu bungalo...

Re: pamati no ''dobeles panelis''
Autors: nemos ()
Datums: 25/09/2007 21:04

To Antins: vai tad reāli dzīvē esi redzējis dobeles paneļa pamatus? Izskatās, ka ar kaut ko jauc. Es gan savai privātai mājai uzbūvēju pamatus izmantojot dobeles paneli un esmu apmierināts, un vēl izdevās nokaulēt cenu par darbu, jo šī sistēma prasa mazāk darba. Turklāt dobeles paneļa pamatiem ir iespējami dažādi betona kārtas biezumi, sākot ar 12 cm un beidzot ar 30 cm, un vēl komplektā nāk armatūra. vislabāk jau zvanīt pašai rūpnīcai, lai uzzinātu ko vairāk par cenām un izmantošanu. To ražo firma TENAX, Dobelē.

Re: pamati no ''dobeles panelis''
Autors: andisk26 ()
Datums: 25/09/2007 22:21

Man jau arī šķiet ka koka karkasa mājai vajadzētu būt ok ar šādiem pamatiem.

Re: pamati no ''dobeles panelis''
Autors: aaa ()
Datums: 25/09/2007 22:33

Tieši tā labāk konsultētis pie TENAX, konkrēti es runāju ar Jāni un dabūju ļoti profesionālu abildi, ko un kā par cik. Veicu dažus aprēķinus. No pamatu blokiem sanāk vis lētāk, bet noņemšanās ar to lai tos izlīdzinātu, nosiltinātu un tt. Nākošais pēc izmaksām bija TENAX, pēc tam monalītie pamati. Izvēlējos pamata blokus - lētāk, tā es domāju. Rezultātā sanāca par 640 Ls dārgāk nekā TENAX pamati(aprēķina).
Bet katrs jau dara pašam liekas labāk(lētāk).



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **   **  **    **  **    **   **  
 **     **  **     **    ****      ****      ** **   
 **     **  **     **     **        **        ***    
  **   **   **     **     **        **       ** **   
   ** **    **     **     **        **      **   **  
    ***      *******      **        **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727