UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

vagondēļu krāsošana
Autors: kurbads ()
Datums: 04/10/2007 06:11

Man te tā sūdīgi ir iznācis- es to vagondēli vasarā uzsitu- un tagad pindzelēju, bet diez ko kruta man nesanāk! ja visu dēli uzreiz stīpā -tad ir labi- līdzko ieturu pauzīti- tā liekas-ka tie salaidumi tādi galīgi atšķirīgos toņos! kā pareizi jādara? man ir pinotex-107 kods! smuka-bet nemāku uzklāt! varbūt vajadzēja krāsot pirms situ pie mājas?

Re: vagondēļu krāsošana
Autors: Didzisp ()
Datums: 04/10/2007 14:52

Dēlis tak nav bezgalīgi garš. Krāso reizē kādus trīs četrus dēļus no viena gala līdz otram un problēmu nebūs. Ja blakus dēļi nedaudz atšķirsies, tad to nu nekādīgi neredz. Tā krāsošanas nevienmērība rodas tāpēc, ka, ja dēli nekrāso no viena līdz ptram galam, bet gan pa daļām, salaiduma vietās krāsa uzklāta divas reizes. Es arī pirms astoņiem gadiem ņēmos ar dēļu krāsošanu un arī centos pēc vienmērības krāsojumā. Tagad esmu visam tam atmetis ar roku, jo Pinotex, atklātos apstākļos, uz dēļiem neturas vairāk par pieciem gadiem. Domāju, ka ne ar vienu lakveidīgo koka aizsardzības līdzekli nav iespējams aizsargāt horizontālus vagondēļus.Pagājušogad līdz pat janvāra vidum visas mājas sienas stāvēja mitras un Pinotex sāka pat pelēt no virsas. Dikti jau nelabvēlīgi mums tie laika apstākļi lai noturētu dēļus tiko ēvelēta koka krāsā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    ******   ********  ********   **     ** 
 **     **  **    **     **     **     **  **     ** 
        **  **           **     **     **  **     ** 
  *******   **           **     **     **  **     ** 
        **  **           **     **     **   **   **  
 **     **  **    **     **     **     **    ** **   
  *******    ******      **     ********      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727