UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

pamati
Autors: Mr_no ()
Datums: 04/10/2007 16:39

lieta taada sanaaca savulaik iepirkt maaju,sameeraa slapjaa vietaa un katru gadu,pavasarii un rudenii,
viena probleema-proti uudens pagrabaa.Maksimaalais liimenis 30cm.
Esmu meiginaajis suukneet aaraa,bet nemot veeraa apbuuves gabala lielumu skjiet ka taa ir ciinja ar veejdzirnavaam.
Un veel taads siikums visai pagraba griidai klaat no iekshpusese es arii netieku.
Vai kaads var paliidzeet ar kaadu risinaajumu shitajaa jautaajumaa?

Re: pamati
Autors: gzz ()
Datums: 06/10/2007 07:37

hidroizolācija grīdai un pa virsu jaunas grīdas segums

Re: pamati
Autors: Caps ()
Datums: 08/10/2007 23:50

No iekšpuses var lietot piesūcinošo hidroizolāciju.(viens no variantiem Vincents Poliline "Hidrostop", bet ir arī citi. Jāsmērē obligāti uz slapjas virsmas) Ja tā nebūs piesūcinpšā hidroizolācija, to ūdens vienkāši nospiedīs nost.
Otrs variants ir rakt vaļā no ārpuses, likt hidroizolāciju un drenāžu. Šis ir arī vislabākais variants.

Re: pamati
Autors: Mr_no ()
Datums: 09/10/2007 02:35

jaa bet no aarpuses es tiktu klaat tikai pamatu saaniem,bet ne apakshai.turklaat no iekshpuses es arii iisti klaat visam netieku,jo tur ir taada pastulba patrepe kur labaakajaa gadijumaa ar hidroizolaaciju piesuucinaatu kakji vareetu iedziit.
Vai buutu kkaada jega smeereet to hidroizolaaciju ja es netieku klaat visiem pamatiem? Un vai ieliekot drenaazhu vinja nevar radiit preteeju iespaidu,proti piegaadaat uudeni pamatiem?
Paldies.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   ******    **     **   *******  
 **     **  **        **    **    **   **   **     ** 
 **         **        **           ** **    **     ** 
 ********   ******    **   ****     ***      ******** 
 **     **  **        **    **     ** **           ** 
 **     **  **        **    **    **   **   **     ** 
  *******   ********   ******    **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727