UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

otrais stāvs no koka
Autors: Dana ()
Datums: 13/11/2007 16:44

Sveicināti.
Man jautājums tāds:
Mums piedāva otru stāvu selt no koka (pirmais - gāzbetona). Interesē plusi un mīnusi.
Paldies par atsaucību.

Re: otrais stāvs no koka
Autors: Padoms ()
Datums: 14/11/2007 02:08

Drīzāk gan gāzbetonam ir vairāk mīnusu nekā kokam.

Re: otrais stāvs no koka
Autors: sleepnis ()
Datums: 15/11/2007 06:05

Man apmēram līdzīga situācija, otro stāvu no koka cēlu tāpēc, ka nav zināmas esošo sienu un pamatu nestspēja. 1 stāvs celts pirms 50gadiem ne ta izdedži ar betonu, ne ta skaidas ar betonu. Tā , ka jo vieglāks tas otrais stāvs, jo labāks manā gadījumā.
otrkārt tapēc, ka no koka var visu ātrāk sastutēt un līdz ar to īsāku laiku māja ir bez jumta.
Ja šie 2 nosacījumi nav būtiski, domāju jāskatās izmaksas.

Re: otrais stāvs no koka
Autors: Dana ()
Datums: 15/11/2007 17:50

Mums jau arī ta pati situācija (majai ap 50 gadi, tagad rekonstrukcija + paplašināšana).
Izmaksas cik es zinu, būs lielākas attiecībā uz gāzbetonu.
Interesē, ka ir ar siltināšanu, tehnoloģija jau arī mainīsies?

Re: otrais stāvs no koka
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 15/11/2007 19:10

Koka karkasa konstrukciju nenoliedzama priekšrocība ir tāda, ka to aizpildījumu nodrošināšanā var tikt izmantoti vidažādākie un tātad cenu ziņā ar vislielāko amplitūdu materiāli.
No dārgā gala sākot ar cietajām minerālvates vai speciāli ekoloģiski gatavotajiem salmu paklājiem no Vācijas. Lētais gals varētu būt koka skaidas, spaļi u.t.t sajaucot ar nedzēsto baltkaļķi. Bērumos var iejaukt dažādus polistirola atlikumus un citus siltumizolējošo materiālu atgriezumus, kurus var savāk ka Dreiliņos tā citās atkritumu šķirošanas vietās. Te izmaksas ir tikai darbs.

Re: otrais stāvs no koka
Autors: Dana ()
Datums: 15/11/2007 20:08

Cik es saprotu Jūs tiešam esiet "būvinženieris Ivars Brinkmanis" . Vai ar Jums var sarunāt ari konsultāciju, ja kas...

Re: otrais stāvs no koka
Autors: sleepnis ()
Datums: 24/11/2007 05:23

Es tur daudz negudroju ar kādām skaidām piebērt. Karkasam no abām pusēm fibrolīts pa vidu vate. Ir man arī daudz maisu ar putuplasta iepakojuma gabaliņiem, bet tos es dēl ugunsdrošības neliku starp statņiem. Tos likšu blakus piebūvei zem 1.st grīdas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   *******   **    **  **    ** 
 **   **   **        **     **  **   **   ***   ** 
 **  **    **        **     **  **  **    ****  ** 
 *****     ******     ********  *****     ** ** ** 
 **  **    **               **  **  **    **  **** 
 **   **   **        **     **  **   **   **   *** 
 **    **  ********   *******   **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727