UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Par pārsegumiem!
Autors: Rihaaaha ()
Datums: 08/01/2008 04:37

Lieta ir sekojoša. Esmu iegādājies dzīvokli jaunbūvē un tagad saskāros ar problēmu. Dzīvoklis ir pēdējā stāva, augšā ir bēniņi. Mana dzīvokļa griesti sastāv no riģipša, kuru turošais profilu karkass "piekārts" pie koka sijām (attālums no riģipša līdz sijām ~30 cm), uz sijām ir tvaika un siltuma izolācijas kārta- uzklāta polietilēna plēve kurai virsū stikla vate 100 mm un tas arī viss. Vairs nekādu OSB plašu vai dēļu t.i. "melno griestu" nav.
Respektīvi:
1. Manā dzīvoklī var ieiet jebkurš "interesents" (arī netīšām) caur griestiem- drošs mans mājoklis nav nu noteikti.
2. Pieļauju, ka ir pamatīgi siltuma zudumi- šobrīd, kad ir auksts ārā, radiatori ir uz maximumu 24h diennaktī un dzīvoklī vairāk par +19 nevar dabūt un lielie sali vēl nav bijuši.
To visu es konstatēju tikai pēc dzīvokļa iegādes, jo pirms tam bēniņos nevienu nelaida. Cik "labi" siltināts jumts- nezinu, bet pieļauju, ka līdzīgi.
Parunāju ar pazīstamiem celtniekiem, tie teica, ka obligāti jāsiltina griesti un protams "melnie" arī jātaisa un ieteica griesties pie būvnieku un lai tie par savu naudu visu taisa. Manā pirkuma līgumā arī atrunāts, ka 2 gadu laikā celtnieks apņemas par saviem līdzekļiem novērst visus trūkumus un defektus.
Tad man ir jautājums laikam vairāk juridisks- vai ir kadi noteikumi, vai normatīvi pamatojoties uz kuriem es varu pieprasīt uztaisīt man normālus griestus. Jo pieļauju, ka pirkuma līgumā minētajam būs n-tie pretargumenti. Vai būtu jāveic arī energoaudits.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **     **  ********  **     ** 
 **     **  **    **   **     **  **        ***   *** 
 **     **  **    **   **     **  **        **** **** 
 **     **  **    **   **     **  ******    ** *** ** 
 **     **  *********  **     **  **        **     ** 
 **     **        **   **     **  **        **     ** 
  *******         **    *******   ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727