UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Kīnas fasādes akmens vate
Autors: ralf ()
Datums: 29/01/2008 02:20

Tā kā neviens neatbildēja uz iepriekšējo topiku par akmens vatēm, tad gribētu vaicāt vēlreiz vai kāds ir izmantojis Ķīnas akmens vati fasādes siltināšanā? Cena viņai ir ļoti simpātiska salīdzinot ar latvijā pieejamām vatēm, vai kvalitāte ir diametriāli pretēja?

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: evo ()
Datums: 29/01/2008 05:15

Tehniskie parametri plus/minus ok. Kā būs ar jau iestrādāto vati pēc kāda laika ? Kas to zin. Ja uzliksi , tad pēc laika nebrīnbies ka saks krist apmetums nost, dek.apmetums mainīs krāsu, paradīsies pleķi utt.

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 29/01/2008 17:51

Arī eiropā ražotais plastmasas "sāninga" apšuvums, kas ziemas salā uzsitot salūzt, noteiktos apstākļos, iespējams, skaitās kvalitatīvs, tomēr diez vai piemērots Latvijai.
Tomēr nekas briesmīgāks par vates kušķiem piesārņotu dārzu un apsārtušām ravētājas rokām varētu arī nebūt.

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: ralf ()
Datums: 29/01/2008 18:26

Vai tiešām tā vate kopā neturas. man vajag 300 kavdrātus. lētākā ir tā ķīnas ap 5.5 ls/m2 tad nāk poļu paroc 6.5 ls/m2, tad dāņu rockwoll pa 8.4ls/m2, tad tikai lietuvā ražotais rockwoll kaut kur 9.5 ls/m2, un tad lietuvā ražotais Paroc pa 11 ls/m2 dilēma vismaz uz 1000ls. Bet labāk ir samaksāt 1000ls nekā pēc tam visu pārtaisīt, bet jautājums vai tiešām tās ķīnas, poļu, dāņu ir sliktas. gribētu kādu viedokli kurš tiešām ir izmantojis.

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: apdare ()
Datums: 29/01/2008 21:17

izmantojis esmu, taču par mana darba garantiju vēl neviens nesūdzās, saimnieku brīdināju ka ķīniete ir lētāka un nezinu viņas izturību, viņš izvēlējās maxāt mazāk, uztaisīju fasādi 240 kvm, pagājis gads, viss pagaidām itkā kārtībā, zvanījis un sūdzējies nav. bet taisnība ir arī evo - tu nevari zināt kas ar viņu notiek pēc tam, mož viņa vēl sāk pelēt :D:D:D
es jau nu gan uzskatu ka neesam mēs tik vareni lai spētu par to maxāt divreiz pirmajā reizē ietaupot tagad tūkstoti bet pēc tam zaudēt vairāk to pārtaisot... :(
es saku - labāk pārbaudītas vērtības izmantot...

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: ralf ()
Datums: 29/01/2008 21:27

Nu a ko tu iesaki

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: ralf ()
Datums: 29/01/2008 21:30

Kā viņa liekas salīdzinot ar populārajām vatē, a kas tur var pelēt ja mitrums netiek klāt, tad jau puķiks 100% pelētu. trakāk par puķiku nebūs :)

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: apdare ()
Datums: 02/02/2008 14:38

puķiks pats par sevi nepelē... tikai ja ir saskarsme ar koku...
es iesaku labāk pirkt normālo Rockwool, un tam nav starpība kur viņa taisīta - lietuvā vai dānijā vai polijā, tā tāpat ir viņu firmas ražotne, cena mainās no ceļa izmaksām...

Re: Kīnas fasādes akmens vate
Autors: sp ()
Datums: 03/03/2008 10:43

Nu nezinu vai ta ir ka saki vienmer danija ražota vate ir bijusi labāaka nekā polija ražota. Ja kas rockwools ražo polija un 90% no vatem nak no polijas ! Danju vati diez vai te var dabūt ! Fasades vatei jabut ar noteiktu spiedes noturību un tad būs ok ! un ari pielietojumam jabūt fasādes jo šīs vates tiek ipashi razotas tīras lai nebuutu Black spoti!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **          ******          **   ******  
 ***   **  **    **   **    **         **  **    ** 
 ****  **  **    **   **               **  **       
 ** ** **  **    **   **   ****        **  **       
 **  ****  *********  **    **   **    **  **       
 **   ***        **   **    **   **    **  **    ** 
 **    **        **    ******     ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727