UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
sindelu salidzinajums
Autors: spiekis ()
Datums: 21/02/2008 15:36

labdien!

vai kads varetu noraksturot lietuviesu sindelu razotaja Mida sindelus salidzinajuma ar IKO un Isola? kada ir pieredze ar siem materialiem? kadas butiskakas atskiribas un galvenais - kadi katram plusi un minusi?

paldies jau ieprieks,
ar cienu
andris

Re: sindelu salidzinajums
Autors: ralf ()
Datums: 21/02/2008 16:18

Man liekas Mida un Iko ir kā diena un nakts. ja nemaldod tad mida ir lētākais gals bet Iko dārgākais pa vidu ir katepal un tavs minētais isola, bet optimāli labākais pēc ,manām domām ir katepal.

Re: sindelu salidzinajums
Autors: spiekis ()
Datums: 21/02/2008 17:24

to ralf
ko tu doma ar diena pret nakti? vai kvalitate ir tik atskiriga. spriezot pec ta ka krasa un forma ir vienadi jadoma, ka razosana iet pec konkreta standarta, lidz ar to iekartam jabut vai nu tam pasam vai sliktaka gadijuma lidzigam. domajams ari izejvielas stipri nevaretu atskirties. par cenu runajot, leitim ir zemakas izmaksas neka belgim un ari atvest no klaipedas vai kaunas nav dargak neka no kaut kadas vupertales vai venlo. es tiesi to ari gribetu zinat - kas ir tas kas atskir so firmu izstradajumus vienu no otra tik loti. ja belgi presetu osb un salidzinatu ar leisiem, vai tad tad ari atskiriba butu ka diena no nakts? negribas ari parmaksat par to pasu kvalitati tikai tapec ka to taisa valsti, kur viss cits ir salidzinosi dargaks un tapec ietekme cenu. varbut varetu atsaukties kads, kam ir Midas jumts? kadas atsauksmes?

Re: sindelu salidzinajums
Autors: a ()
Datums: 21/02/2008 18:24

Nu ko tad tu jauta par tiem strunta lietuviesu sindeljiem, ja pats uzreiz apstiprini, ka tie ir dikti labi?
Vispar manuprat, mulkigi salidzinat letaka gala lietuviesu produktu ar pasaule atzitu zimolu.

ps.kad es pats apskatiju tos lietuviesu papes gabalus ar pielimetu grunti virsu, nopirku NBP sindeljus.

Re: sindelu salidzinajums
Autors: spiekis ()
Datums: 21/02/2008 19:16

butu jauki ja man atbildetu kads, kam ir ar to bijusi darisana un vins zin par ko runa, pie tam jefini, kas grib platities lai platas setsmale. varetu saderet, ka leisu sindeli nav no papes taisiti. ja viniem ir slikta kvalitate, tad tas ari ir tas ko es gribetu zinat. uzsversu velreiz, ka es nezinu, kadi ir to plusi un minusi un tapec seit velos iegut atbildi, un es neapstiprinu, ka tie ir dikti labi. var pirkt adidas veikala t-kreklu par 17 ls un atbalstit to sausmigi popularo zimolu, bet butiba tas tapat ir suts kina par pusdolaru gabala.

Re: sindelu salidzinajums
Autors: a ()
Datums: 21/02/2008 19:26

Nu bet ko tad tu gribi dzirdet?
To ka leisu sindeljiem klaajums druup nost?
Bet sa vai ta ar sadu attieksmi, tapat skaidrs ka pirksi kautko leetu un manisi sevi ka tas ir labs.
ps.par jefinjiem - doma ko runaa!

Re: sindelu salidzinajums
Autors: nu ()
Datums: 21/02/2008 19:57

taisos nomainit jumtu majai ,kad paintresejos pazinam ,kurs ne pirmo gadu strada ar jumtiem ,uz ko bija tomer atbilde tikai ne sindeli ,jo stradajot firma sanak remont darbi un pec 2 gadiem sindelis zaude elastibu.vins plesas ka papirs

Re: sindelu salidzinajums
Autors: ralf ()
Datums: 21/02/2008 19:58

Iko ir dubultie šindeļi- paņem rokā un jutīsi kādi viņi ir, bet mīnus tas, ka taisīti no bituma piesūcinātas celeozes un zem viņiem jaliek ir apakšklājs viscaur, jo iesitot naglu viņā parādās mikroplaisas. Plus viņiem lipīgā virsma ir viena 4cm plata josla. savukārt Katepal (izgatavots viscaur no bitumena) viscaur ir lipīgā virsma abām šīm rūpnīcām ir vismaz 30 gadu pieredze izgatavojot šindeļus. Isola ir itāļu šindelis bet izgatavots krievijā-laba rūpnīca, bet pēc manām domām vairāk orjentēta uz siltākām zemēm,smukas krāsas bet mani viņi nepārliecināja. iko nepaņēmu jo bija par 2,5 ls/m2 dārgāki un ar visiem pričendāļiem pa 1000ls dārgāki, par tavis minētajiem Mida kaut kur forumā bija minēts, ka kautkāds lietuvietis esot teicis, ka tādus sūdus viņi lietuvā neliekot-es viņus neesmu redzējis, bet nu neesmu gatavs pašu lētāko likt uz jumta, jo Jumts ir viens no galvenajiem piloniem-iedomājies, cik tev vajadzēs maksāt par remontu, ja tev kaut kur sāks tecēt. Paņēmu Katepal rocky 4,5ls/m2. Neko sliktu/labu nevaru pateikt, jo uzliku rudenī

Re: sindelu salidzinajums
Autors: ralf ()
Datums: 21/02/2008 20:03

šindelim ir mīnusi- veidojas sūnas,ilgmūžība kaut kur 20gadi, bet nu tie metāla jumti arī neko labi tuvumā neizskatās, no tāluma, jā neatšķirsi no dakstiņa, bet kad pieiet tuvumā, tad tādi kā angāri.Protams dakstiņš paliek dakstiņš, bet cena arī laba. Es uzskatu, ka ir tikai divi varianti vai nu šindelis vai dakstiņš.

Re: sindelu salidzinajums
Autors: spiekis ()
Datums: 21/02/2008 20:46

paldies ralf, tas ir tas kas man intereseja!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******    *******   ********   *******  
 **     **  **    **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **               **  **        **     ** 
 *********  **         *******   ******     ******** 
 **     **  **               **  **               ** 
 **     **  **    **  **     **  **        **     ** 
 **     **   ******    *******   **         *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727