UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Autors: ivo i ()
Datums: 01/06/2008 21:42

Labdien gudrinieki. Kā apmest māju ar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli. Ķieģelis mūrēts 80 gados, ļoti labi saglabājies. ķieģeļa virsma gluda (glancēta). Man piedāvā to vispirms ar līmi un dībeļiem aplipināt ar putuplastu, un tikai tad armēt un apvikt ar dekoru. Man gan liekas , ka tas ir lieki. Vietējie gudrīši argumentē, ka armējums neturēsies pie gludā ķieģeļa, līdz ar ko nav pārliecības, ka armējums turēsies pie tā ilgstoši. Nu kā tad īsti ir? Varbūt kāds var pateikt arī īsto tehnoloģisko secību, kā no šāda sarkanā ķieģeļa nonākt pie dekoratīvā apmetuma (biezpiens 2 mm, gaišā tonī). Siltināt nevajag! Paldies.

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 02/06/2008 08:04

Vai tad neviens tev nav ieteicis pienācīgi vispirms nogruntēt virsmu pirms līmjavas uzklāšanas? ;)

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Autors: ivo i ()
Datums: 02/06/2008 10:44

Laba doma - to man gan neviens nebija pateicis. Vispār mani interesētu arī kāds aktīvists, kas šos darbus varētu arī izdarīt.

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Datums: 02/06/2008 11:10

Tieshi taa,saakumaa jaanogruntee.)7-8ls ,ja interesee zvani27161568 jānis

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Autors: ivo i ()
Datums: 02/06/2008 11:29

Jautājums - māja atrodas Salacgrīvā - vai kāds grib tik tālu no lielpilsētas kulties? Ja ir attālums nebiedē - esmu gatavs vienoties un varat sākt darbu kaut rīt.

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 02/06/2008 12:06

nav problēmas, zvani 29883696. aprunāsim nianses.
Ps. ne par šo foruma tēmu...
Siltinaataaj - kur tad palikas tavas daudzās kundes par lielajām cenām? :D ko tad nolaidi cenu? - izskatās ka tiešām esi no tiem kas ir pusceltnieks un vadās tik no savām cenām nevis par to cik vari nopelnīt, vēl mēnesi atpakaļ tu sauci cenu ap 12 ls kvm, tātad tikai par siltināšanu ņēmi 5 ls??? :D:D:D
jocīgi un reizē arī smieklīgi..
atvainojos par papildtēmu bet ja kāds nesaprot par ko ir runa tad lai paskatās iepriekšējās tēmas par fasādēm un palasa siltinaataaja textus ;)

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Datums: 02/06/2008 19:42

ivo i nodod sveicienus Uģim Maurītim un ko.)Netaisos kaut kaadam tur Andrim fasaadniekam taisnoties,bet paskaties visur vinsh figuree.)Bet lai ja gribi zvani-22349384 Ivars,27161568 jānis.

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 02/06/2008 20:05

es jau neprasīju tev lai tu attaisnojies. Tik tagad pats redzi ka cenas nav tādas kā pagāšgad... vnk mēnesi atpakaļ tu savādāk runāji. Protams ka es visur figurēju - es piedavāju vairāka veida siltināšanas, pats taisu fasādes, strādāju firmā kas siltina ēkas ar aminoplasta putām un man ir PUH vates agregāts ar ko vati iestrādā mehāniski starpstāvu un bēniņu pārsegumiem ;)
ja tu neesi pusceltnieks tad atvaino, bet nepatīk man tie kas strādā celtniecībā pārgājuši no kurpniekiem, ir uztaisījuši vienu māju un domā ka ir spicākie celtnieki tagad...

Re: Kā apmestar dekoratīvo apmetumu uz sarkano ķieģeli?
Datums: 02/06/2008 20:46

Labi,kas bijis tas bijis.)Es jau arii paraleeli oficaalaa firmaa siltinos.)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   ********  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  ***   *** 
 **     **  **     **  **        **     **  **** **** 
 **     **  ********   ******    *********  ** *** ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **     ** 
 ********   ********   **        **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727