UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: IQ ()
Datums: 26/06/2008 11:12

To Paltus

Nu tad paldies vienreiz. Tikai mazs jautajiens tad rodas - un ja nu ir tas mitrums majas, ediens, trauku mazgatajs, gludekli utt, tad jau mana gadijuma sanak, ka tas iet cauri murim, bet kad saduras ar auksto gaisu arpus muura, tad kondensejas un parversas mitruma un tas tad mitrina manu vati:( Pats esmu sapinies savos jautajumos! Bet nu maju celt ir svarigakais notikums, tad nu man vienalga, ka izklausos pec idinja, galvenais laiz pareizi uztaisu.

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 26/06/2008 11:48

Jau minētā LBN 002-01 25.punkta ievērošanai (pietiekami "elpojošai" jeb ūdens tvaikus caurlaidošai ārējai apdarei) būtu jānodrošina konstrukcijai nekaitīgs mitruma režīms sienā.

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 26/06/2008 13:26

ja tev ārā nāk fasādews vate cietajās loksnēs un armējums pa virsu tad plēvei tev nav jābūt...

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: Paltus ()
Datums: 26/06/2008 14:59

Piekrītu Tev Andri.
IQ tak saprot ka mājai jābūt labai ventilācijai, t.i, vannas istabā, vituvē, veļas mazgātava un tt. Otra lieta, Tev tak jābūt projektam, tur tak šķērzgriezuma rasējumā būs konstruktors visu uzzīmējis ar melnu uz balta.

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 26/06/2008 17:26

mūsu laikos man liekas ka populārāk ir pašam uzcelt māju, bez maxāšanas konstruktoram :D:D:D

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: k4 ()
Datums: 26/06/2008 17:37

paroc detalzimejumos pirmā bilde pirmaja sadaļā un b....nevar ieraudzit...tur ari skaidri noradits ka plevi nevajag

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: IQ ()
Datums: 26/06/2008 18:37

Andri - jaa, man nak cieta apdares vate un armejums. Tikai sabijies esmu par to, ka man pa virsu armejumam galiigaa apdare bus kiegelflizes. Nu itka ir suvotajs lidz, kas ir caurlaidigs.

Paltus - nekads konstruktors man to projektu nav redzejis. Pats projekts ir galiga miskaste, kas tika veidots pec principa "minimalais pielaujamais" lai buvatlauju dabutu.

K4 - Paldies, ieraudziju, pareizak sakot, neieraudziju tur plevi:)

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 27/06/2008 10:20

Ja ir pāris mēnešu laika, piedāvāju izveikt eksperimentu, kura rezultātiem vajadzētu būt precīzākiem par līdz šim spriedelēto.
Ņem 2 plastmasas lejkannas, nogriez tām augšējo vāku un aizmūrē - vienu ar gāzbetonu, iecerēto iekšējo apmetumu un nokrāso ar iecerēto krāsu vai tapetēm, bet otru - ar akmens vates plāksni un paredzēto armējumu, ķieģeļflīzēm un šuvotāju virsū. Pa snīpi regulāri pielej ūdeni. Pēc mēneša, kad pārbaudāmo paraugu mitruma režīmi varētu būt nostabilizējušies, snīpjus aiztaisi un sāc skaitīt pielejamā ūdens daudzumus. Ja no ar ārējās apdares paraugu aizbāztās lejkannas ūdens iztvaiko ātrāk (būvnormatīvs prasa pat piecreiz!), tad viss kārtībā.

Re: Kur ta øleve isti jaliek.
Autors: IQ ()
Datums: 27/06/2008 10:48

Paldies Vienstav, bet ir daudz svarigakas lietas kas daramas. Bet nu kopsavilkums daudz maz skaidrs - taa pleve mana gadijuma nav jaliek, tikai japrecize ar kiegelflizu tirgotaju par tvaika/mitruma caurlaidibu pabeigtai apdarei un ceru, ka viss buus shtokos.
Paldies visiem par padomu.
IQ

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **        **    **  ********  **     ** 
       **  **        ***   **  **        **     ** 
       **  **        ****  **  **        **     ** 
       **  **        ** ** **  ******    ********* 
 **    **  **        **  ****  **        **     ** 
 **    **  **        **   ***  **        **     ** 
  ******   ********  **    **  ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727