UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Juris_F ()
Datums: 13/10/2008 14:56

Attālusm no kanalizācijas līdz kaimiņiem, ekām vai tml. bija ~3m. katrā gadījumā lasi vietējos noteikumus
Man infiltrācijas lauku taisīja ar oļiem. Pa virsu kaut kāda plēve. Man jau smiltis, tā ka obligāti. Lai gan kāpēc arī nevajadzētu grantij. Kaut kādam mālam varētu nelikt. lai gan kas to zina. Labāk jebkurā gadījumā uzlikt.
Cauruli ielika bez kokosa, jo tas kokoss jau arī var sapūt, aiziet ciet ar taukiem, un nekāds lielais labais lauks vairs nelīdzēs.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: ruukiitis ()
Datums: 17/10/2008 13:53

Savā pieredzē padalos :
1. Dolomīts sākas 0,8 m no zemes virsas, sekojoši jau pats pievads uz septiķi / bioloģijas trauku, tiek kalts iekšā dolomītā....
2. atbrauca traktorists :) sāka rakt :) labi ka neaizbrauca projām... bet nu uzplēsām dolomītu.
3. bialoģijas veči saka - garāku par 7 m infiltrācijas lauku nav jēgas taisīt, jo strādā tikai pirmie 5 metru. ja vajag vairāk, tad taisa vairākas trubas, vairākos virzienos.
4. oļu daudzumu rēķinot uz cilvēkiem - 1 cilvēks, 2 m3 oļu, piemet drusku pa virsu un darīts.
5. ģeotekstils, tā ir vajadzīga lieta, bet kamdēļ man uzlika parasto plēvi pa virsu es līdzšim neesmu sapratis
6. ar tiem kritumiem 1cm uz 1 m - jautājums vai rakta zeme nesēžas? un vispār vai zeme koku saņu un citu procesu rezultātā nestaigā?
7. joks par pilsētas arhitektu, septiķiem un infiltrācijas lauku - visi 3 parasti "nedraudzējas".
8. Es tavā vietā uztrauktos nevis par to cik tālu Tavs infiltrācijas lauks ir tālu no kaimiņa vai sarkanās līnijas, bet par to cik tuvu Tu pats ņem ūdeni, jo nereti gadās ka jādzer pašam savus mēslus....

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Juris_F ()
Datums: 17/10/2008 14:15

Par 8. punktu.
Ja tā ir parastā aka, tad jā, ir problēmas, ja ir spice pāri pa 20m, tad nav starpība, tur var arī nākt no kaimiņa un tml. Nav jau tā, ka kaut kas būs tikai taisnā virzienā uz leju.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Mikelisss ()
Datums: 17/10/2008 14:24

paldies par pieredzi. noderēs :)
ūdens kvalitāte mani ne pārāk uztrauc. ūdeni ņemu no urbuma >30m, kurš turklāt atrodas >50m attālumaa

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  ********   ******   **     ** 
  **  **   **    **  **        **    **  **     ** 
   ****        **    **        **        **     ** 
    **        **     ******    **        ********* 
    **       **      **        **        **     ** 
    **       **      **        **    **  **     ** 
    **       **      ********   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727