UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Collīgie dēļi
Autors: arm ()
Datums: 16/12/2008 08:21

ar vienu garu vieglaak gan,jo strada stavus.balkus mizot ar lapstu ir daudz ertak kaa ar cirvi .

Re: Collīgie dēļi
Autors: kasparam ()
Datums: 16/12/2008 09:47

Bet vispar visidealakais balku mizojamais ir slimests. Parbaudits prakse paris vasaru garuma, stradajot ar guljbuuvem!

Re: Collīgie dēļi
Autors: ruukiitis ()
Datums: 19/01/2009 10:59

Atvainojos par spamu,
bet joprojām nesaprotu par ko ir ņemšanās, es neēvelētus colīgos dēļus par smieklu naudu nopirku kā brāķētus.
aizbraucu uz kokmateriālu tirgotavu un saku - vajag štruntīgus dēļus melajiem griestiem, veidņiem, djebkam.
šie padomāja un man piedāvā collīgos saka ka izmantojot dēļu kraušanai (pavidu liekot). Es saku pa sviestmaizi dabūju, kubā šķiet ap 40Ls sanāca.
nebija baigi smukie, kā jau lentzāģis zāģē - īpaši tas redzams uz mazajiem izmēriem, bet nu 100% tas labāk izskatās par nomali.
Veiksmi darbos.
p.s.
tas Jūsu mizvilcis - no zāģa ko tādu uztaisīt :) tur kasti alus vajag, (manuprāt zāģi nesalocīsi, tad vēl rokturis jāpiemetina utt. projekts uz 3 nedēļām)
bet pareizi puikas saka - Latgalīte vai hlamu tirgus, vai arī kā sentēvi ar lāpstu mizu nost velkama

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   **         ******  
    **      **   **   **     **  **        **    ** 
    **       ** **    **     **  **        **       
    **        ***     ********   **        **       
    **       ** **    **         **        **       
    **      **   **   **         **        **    ** 
    **     **     **  **         ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727