UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

depo ārdurvis
Autors: andisk26 ()
Datums: 04/06/2009 16:52

Apskatijos depo pārdod koka ārdurvis cena kaut kas virs 300 Ls, varbūt kāds ir šitādas uzlicis, sūds vai daudz maz ok ?

Re: depo ārdurvis
Autors: aaaa ()
Datums: 04/06/2009 17:09

Ņem Swedoor ārdurvis - ļoti normāla kvalitāte. Par cenu nezinu, bet viņiem, liekas mājaslapā ir arī cenas. Es parasti Swedoor durvis sūtīju caur K-rautu, tad ar klienta karti uzreiz jau 10% ir nost. Tikai kad tās liec - nekādā gadījumā nekādas putas. Liec uz regulējamajām skrūvēm un spraugu aizdrīvē ar vati. Skrūves ir K-rautā, piemēram. Kad kaut kur kaut kas sametīsies - ņemsi un pieregulēsi. Ja būs pieskrūvētas un ar putām aizpūstas, neko neparegulēsi.

Re: depo ārdurvis
Autors: andisk26 ()
Datums: 04/06/2009 18:09

biju skatijis arī swedoor durvis, cena zem 300 Ls, tikai krāsas šiem divas baltas un brūnas, vajag likt brūnas tik tā krāsa neiet klāt. Kādi argumenti par labu swedoram ?

Re: depo ārdurvis
Autors: LaurisV ()
Datums: 05/06/2009 13:11

Ir argumenti PRET sweedor, es gan runāšu par iekšdurvīm. Pirku caur k-rauta, beicēju tumšas, un lakoju. Pēc apmēram pusgada durvis ir IZŽUVUŠAS, un pildiņi ir sarāvušies, pie tam to darīja ar TĀDU skaņu!!!Tām, kas palika nebeicētas, neko redzēt nevar, bet beicētajām ir nesmukas koka krāsas strēmeles. Protams, es tās aizbeicēšu ciet, bet tieši tādas vairs nebūs, jo durvis ir pūstas ar beici, nevis ar otu krāsotas.

Re: depo ārdurvis
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/06/2009 15:46

Treknajos gados meklējot gatavas koka ārdurvis, vienīgās, kas vismaz daļēji atgādināja koku, bija
[www.swedoor.ee]
, tās arī ieliku - dubultā.
Pāris gados žūstot finieris no malām sāk atliekties un arī tā virsmā top redzamas plaisas. Vagonkas puse joprojām izskatās labi.
Plānās stenderes uzticību neiedvesa, tāpēc jau uzreiz pret augšējo eņģi liku lenķdzelžus.

Re: depo ārdurvis
Autors: . ()
Datums: 13/06/2010 20:07

Ja vajag durvis pēc individuāla dizaina: www.vaciesuuznemums.com

Re: depo ārdurvis
Autors: LaurisV ()
Datums: 13/06/2010 23:52

Lapas nosaukums jau nu unikāls- pirmais, ko izlasīju, bija "vācies uz ...." un otro daļu tad domāju, uz kurieni man jāvācas (:

Re: depo ārdurvis
Autors: Kasparam ()
Datums: 14/06/2010 10:03

Man ir brūnas Swedoor durvis, pirktas Kuršos. Kalpoo jau 5 gadus, nekādas lielas raizes nav.

Re: depo ārdurvis
Autors: Riģipsis ()
Datums: 14/06/2010 11:24

es arī ieliku swedoor saimniecības ēkai, mājai pasūtīju īsta koka pildiņu durvis,
tās gan katru gadu staigā jo piebriest, tad izņemu un malu noēvelēju, vispār par cik ziemā bija daudz sniega, grūti gāja, bet uzskatu, ka mājas ārdurvis vajag no kapitāla īsta koka nevis no finiera kuru ar kāju var izsist.

Re: depo ārdurvis
Autors: heating ()
Datums: 20/06/2010 01:49

Es gan pasuutu pie miestara kaadu izmeeru un kraasu gribu un tas pats cenaa sanaak!!Ja kas saverpsies vai kaa vaininieks lai naak un partaisa!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   ******     ******         ** 
 **     **  **     **  **    **   **    **        ** 
 **     **  **     **  **         **              ** 
 **     **  **     **  **   ****  **              ** 
 **     **   **   **   **    **   **        **    ** 
 **     **    ** **    **    **   **    **  **    ** 
  *******      ***      ******     ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727