UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Lēta bruģēšana!
Autors: Varis ()
Datums: 26/12/2004 01:32

Ir taa ka brugeeshanas mazajaam firmaam (leetajaam) tagad saaksies jauna sezona un njemt lielaas firmas nav izdeviigi to es uzreiz saku. Vinjas njem lielas summas par kvadraatu, bet speciaalisti ir tie pashi, kas nelielaas brigaadees! Tikai UZMANIIGI: lielaakaa starpiiba ir garantijas. Lielaas firmas nenosleepsies, bet mazaas brigaadiites var aizmukt.

Esmu paziistams ar daudziem, privaatiem, speciaalistiem un varu pakonsulteet (bezmaksas) par to vai tie vai citi uzliks kvalitatiivi, jo zema cena neko veel neizsaka.

Tagad, ziemaa, brugeeshanas firmas, jau saliek objektu grafikus, un ja tiksiet saakumaa, tad ir lielaaka ceriiba uz sapraatiigu cenu, JO, vasaraa atradiisit tikai brigaadiites, kas aatraa tempaa nekvalitatiivi uzklaas brugi un pljurkt. Savukaart lielaas firmas jau martaa, apriilii no Jums nopleesiis drausmu naudas, ne par ko.
Pietam runaajot par lielaam firmaam jaasaka, ka vinjas ir tendeetas uz lieliem objektiem un Ja ir liidz 400 m2, tad Jums tiks vaajaakais meistars, tas ir gandriiz garanteets.

Ja vajag kvalitatiivu konsultaaciju par brugeeshanas cenaam un personaam, kas var uzklaat rakstiet.

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: zora ()
Datums: 15/04/2005 14:44

Vai Juus nesat no SIA Kvinta pluss?

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: Ivars1 ()
Datums: 21/07/2005 19:38

Man vajadzētu nobruģēt 15 -20 kv.m. priekš automašīnas stāvvietas pie mājas. Vai vari ieteikt kādu meistaru (vēlams ar savu bruģi un piegādi).

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: Ddainis ()
Datums: 22/10/2007 02:14

Vajag nobruģēt ap privātmāju aptuveni 100 kv.m. Sūtiet variantus,vai kontaktinformāciju .

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: IneseX ()
Datums: 25/10/2007 18:33

Vai kāds spečuks var apskaidrot, kaa aizdara šuves starp bruģakmeņiem uz kāpnēm? cik saprotu liekos uz celiņiem, vienkārši saslauka smildis starp bruģakmeņiem tā aizpildot starpas. Bet uz kāpnēm tas laikam neder, jo ieies mitrums starp ķieģelīšiem un salā būs nepatikšanas...Šuvojot ar šuvotāju kā flīzes, noķēpājas ķieģelīši un tā kā tie ir poraini,tad nevar īsti notīrīt, paliek pleķaini. Tas pats ar cementa javu.... help!! Noteikti ir kāda pavisam vienkārša gudrība!

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: Rūdis ()
Datums: 02/11/2007 06:48

cik ir normāla samaksa par bruģa ieklāšanu - tikai par darbu?
un kam vajadzētu pievērst uzmanību īzvēloties meistarus?

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: pats tads ()
Datums: 04/12/2007 16:46

Vēlos vēl šogad uzlikt bruģi (200m2). Ziemas itkā vēl nav un izskatās ka nebūs. Lūdzu savus piedāvājumus (divkrāsains bruģis) man uz emailu (ejamest at gmail com)

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: Mr.B ()
Datums: 11/02/2008 02:12

man +- paziistamie lika par 6 ls/m2

Re: Lēta bruģēšana!
Autors: endijs ()
Datums: 11/02/2008 17:57

6-8ls par kvadrātu. endzza@#$%&inbox.lv

To Inese_X
Autors: IBM ()
Datums: 13/02/2008 12:56

Neesmu speciālists, esmu tikai bruģa lietotājs (man pirms gada uzklāja, tai skaitā arī uz pakāpieniem). Bet varu teikt, ka VISUR spraugās sabēra (saslaucīja) sijāto smalko smilti, arī kāpņu pakāpienos un nekādu problēmu nav. Viss ūdens, kas tiek uz bruģa, drenējas prom un ziemas salā nekas nekur necilājas un nesprēgā. Zem pakāpieniem ir betons, bet šuves taču starp bruģakmeņiem ir elastīgas - smiltis taču.Tas viss kaut kā "dzīvojas" pa tam atvēlēto laukumu.

Protams, ja ar laiku to smiltiņu papūš vai paskalo, - nu var jau šur tur pa sīko piebērt. Principā jau bruģakmeņu starpas "atjaunojas" pašas, uzkrājot visas smiltis, kas tiek pustas pa gaisu un vazātas ar apaviem un visu citu, kas pārvietojas pa zemi. Ja nav pie rokas, veikalos smilšu maisi ir dabūjami. Esmu arī pāris reizes pielabojis, kad man skudras pa apakšu mazliet pastrādāja :) vnk atvedu pāris maisus pabēru un ar plato bruģa slotu rūpīgi strādāju, līdz sapildīju visas šķirbas.

Gan jau speci komentēs, bet šuvot ar cietu saistvielu tiešām nav gudri, jo bruģis visu laiku tomēr "peld" smilšu/grants spilvenā, kurā tas ir ieklāts.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  ********  **    ** 
 **     **  **     **  ***   **  **    **  ***   ** 
 **     **  **     **  ****  **      **    ****  ** 
 **     **  *********  ** ** **     **     ** ** ** 
 **     **  **     **  **  ****    **      **  **** 
 **     **  **     **  **   ***    **      **   *** 
 ********   **     **  **    **    **      **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727