UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
pērk gāzbetonu
Autors: wwwbuvniecibaLV_murgs (84.245.216.---)
Datums: 27/01/2005 22:00

vai kādam nav pāri palicis gāzbetons 6-7m3. Labprāt atpirktu netālu no Garkalnes.

Gatis
9414190
gloditis@#$%&livas.lv



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  ********  **      **  ******** 
 **        **        **        **  **  **  **       
 **        **        **        **  **  **  **       
 ******    ******    ******    **  **  **  ******   
 **        **        **        **  **  **  **       
 **        **        **        **  **  **  **       
 **        **        ********   ***  ***   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.