UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
perku stikla kiegelus
Autors: valtersv (81.198.36.---)
Datums: 02/10/2004 18:09

varbuut kaadam ir saglabajusies padomju laika stikla kiegeli. Peerku liidz Ls 0,50 gab.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **      **  ********   *******  
 **     **  ***   **  **  **  **  **        **     ** 
 **     **  ****  **  **  **  **  **        **     ** 
 ********   ** ** **  **  **  **  ******     ******** 
 **         **  ****  **  **  **  **               ** 
 **         **   ***  **  **  **  **        **     ** 
 **         **    **   ***  ***   **         *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.