UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
vajag aeroc 375 10kub.
Autors: aeroc (212.70.166.---)
Datums: 10/11/2006 16:22

Vai kādam nav palicis pāri 10kubi aeroca 375?26765750



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   **    **  **     ** 
 **        ***   ***  **     **   **  **   **     ** 
 **        **** ****  **     **    ****    **     ** 
 ******    ** *** **  ********      **     **     ** 
 **        **     **  **            **     **     ** 
 **        **     **  **            **     **     ** 
 ********  **     **  **            **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.