UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
saimniecības izlietne
Autors: Klients (159.148.23.---)
Datums: 08/03/2007 16:08

Interesē iegādāt saimniecības izlietni. Tādu palielāku.

Ja nav ko piedāvāt, varbūt kāds zin, kur par sakarīgu naudu tādu meklēt. "Katē" jau nu traki dārgas viņas ir!

Arturs
29637343



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   **     **   *******   **     ** 
       **  **     **  **     **  **     **  ***   *** 
       **  **     **  **     **  **         **** **** 
       **  ********   **     **  ********   ** *** ** 
 **    **  **     **   **   **   **     **  **     ** 
 **    **  **     **    ** **    **     **  **     ** 
  ******   ********      ***      *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.