UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
saimniecības izlietne
Autors: Klients (159.148.23.---)
Datums: 08/03/2007 16:08

Interesē iegādāt saimniecības izlietni. Tādu palielāku.

Ja nav ko piedāvāt, varbūt kāds zin, kur par sakarīgu naudu tādu meklēt. "Katē" jau nu traki dārgas viņas ir!

Arturs
29637343



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  **     **        ** 
 **        **        ***   ***  ***   ***        ** 
 **        **        **** ****  **** ****        ** 
 ******    ******    ** *** **  ** *** **        ** 
 **        **        **     **  **     **  **    ** 
 **        **        **     **  **     **  **    ** 
 ********  ********  **     **  **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.