UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Meklē darbu :  Building.Lv Forums

ES DARBA.VAD.BEZ DARBA
Autors: Betonmonstrs (159.148.65.---)
Datums: 20/09/2002 07:09

Bez sertifikaata. 25.gadus jauns ,B.C1 autovadiitaajs.Dziivoju Riigaa. Pamataa esmu 2.5 gadus nodarbojies ar darba vadiissanu betona griidu iestraadee,un piesliipeessanaa ,bez un ar dazzaadas kraasas virsmas cietinaataajiem {pulveriem}.Esmu pats uz savas aadas izbaudiijis visu darba gaitu,saakot no maisiitaaja,taapeec dazzreiz nesakriit domas ar vadiibu kuri uzskata ,kad uz papiira rakstiitais ir neapstriidams.

Darba pieredze :Griidas buuves uznneemums ,PELCCERS.

Betona un Latexfalta{gumijotais betons} industriaalo griidu buuvnieciiba.

:Buuvfirmma ORLANDS ,KALNOZOLA meitas uznneemumms
Straadaaju betoneessanas nodallaa,paarsvaraa betona griidas.
No peedeejaas darba vietas"ORLANDAA" ateicos sakaraa ar nenormaalu slodzi un neapmierinossu algas apreekkinaassanu.
Kaa arii ar draudzenes ultimaatu -"man ir vajadziigs viirietis maajaas,nevis kaads kas itkaa te dziivo !"


Izskatiissuu jebkaadu piedaavaajumu,kuru varat man piedaavaat. Bet ja juus domaajat un ticat dazziem labiem ofisos seedossiem,kad industriaalaas betona griidas var piesliipeet ar pielaidi 2 mm uz 2 metriem,tad varat noveeleet man veiksmi taalaakos darba mekleejumos.
Paldies ja izlasiijaat ,ar ciennu JANKA.

Re: ES DARBA.VAD.BEZ DARBA
Autors: Armands (195.35.114.---)
Datums: 24/09/2002 13:02

Nu baidos, ka uz sita sludinajuma pamata tev darbu neatrast! Un sita runajot par Kalnozolu vel jo vairak~!

Re: ES DARBA.VAD.BEZ DARBA
Autors: Arnolds (213.175.69.---)
Datums: 27/09/2002 13:59

Iepaziishanaas ar Tavu sludinaajumu nekaadu iipashu priekshstatu par Tavu profesionalitaati nedod, kaa arii mana atbilde droshi vien nee.
Esmu 32 jauns un nodarbojos ar privaat buuvnieciibu 16.g., un man ir vajadziigs paliigs zem nosaukuma "Darbu vadiitaajs ". Cilveeks kuram var uzticeeties un kuram nav jaastaav klaat.

Re: ES DARBA.VAD.BEZ DARBA
Autors: PALDIES LABVEELIM (80.90.1.---)
Datums: 27/09/2002 18:27

PALDIES PAR PUULEEM PALIIDZEET MAN ATRAST DARBU,BET NEJAU SSITAADAA VEIDAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JANIS.

Re: ES DARBA.VAD.BEZ DARBA
Autors: Kaspars (---.dsl.delfi.lv)
Datums: 10/10/2002 20:53

Kādu darbu tad Tu meklē, ja no reāliem piedāvājumiem atsakies??



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  **     **   ******  
 **     **  **     **  ***   **  ***   ***  **    ** 
 **     **  **     **  ****  **  **** ****  **       
 **     **  **     **  ** ** **  ** *** **  **       
 **     **   **   **   **  ****  **     **  **       
 **     **    ** **    **   ***  **     **  **    ** 
 ********      ***     **    **  **     **   ******  
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727